Цікавить щоб адекватна ціна і якість добра.
мама Людмила• 22 января 2024
На сайтах Джордж або Марк Спенсер по розпродажу набрала комплектів бюстів. Беру мультипаками. Труси теж мультипаками.
Якщо бачу на Вуменсікрет гарний розпродаж, то беру теж. Там якість подобається більше, але дорожче.
Хочу привчити носити комплектами, але таких у неї мало і фінансово то затратніше.
Донці майже 16. Бюст 2 розміру, в майках вже давно не ходить.