Замулена ріка• 22 января 2024
Курс трохи впав на валюту!
Тижні 3 тому курс був 39,30 грн. а зараз 38,40 грн. Чи жалієте ви що купили по такому курсу...алеж тут невгадаєш з тими коливаннями
Результат:
вже голосів:
15 (53.57%)
Беру по любому курсу, нежалію
9 (32.14%)
Ні
4 (14.29%)
Так, жалію
Замулена ріка
• 22 января 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Чому жаліти,коли тут майже всі на євро сидять??😂😂😂
А ви особисто в чому? в євро теж
Зайченя• 22 января 2024
Дуже добре, мені якраз квартирантка принесла за оренду. Треба підкупить чергову банкноту
Життє Бентежне• 22 января 2024
Взагалі не переймаюсь цим курсом в межах 1-.1.5 грн
Бо купую зазвичай по 100 Дол. То це ціна питання 50-100 грн дві чашки кави. Чи варте воно нервів?
Столічна штучка• 22 января 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А повышаться будет? А то мне сдать надо, а он упал, зараза
Запам´ятайте правило: потрібно купляти долари коли курс падає, а продавати, коли курс росте.
Якщо просто необхідно здати або купити невелику суму, то не паритись і обмінювати за потреби.
Великий сатирик• 22 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Так большая сумма, в том то и проблема
Рожева юбка• 22 января 2024
Придется заложенный курс 60 в товаре немного сбросить, а то конкуренты по 40 считают уже
СКИБИДЫШь• 22 января 2024
Ответ дляРожева юбка
интересно, какой у вас товар? интересно знать в какой нише такие ушлые продавцы. По 60..
Рожева юбка• 23 января 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Стройматериалы