Isidda• 22 января 2024

Хочу спитати за Порошенка.

В мене такі питання так як розглядаю його кандидатуру в президенти в майбутньому.Подобається він тим,що бачу фото як допомагає армії.Але ось що бентежить -1 як добре ,що можна землю продавати.а то сиділи під забороною своєї власності!чудовий закон(а чому при порошенку його не було).а де гори зброї з 14 року?де з 14 року мінні поля на кордонах,хто відповість за Іловайський котел,а чого син його не на фронті а в лондонських універах?а чому навіть у 17 році липецька рошен працаювала аж гай шумів на податки путіну?а чому від орбана йдуть мільйони євриків на рахунок порошенка.і чому під час війни 3 місце по багатсву в журналі фобс у ..подивіться у кого.а чому склади взривалися після 14 року банато знищено зброї.б.а чому під столицею ділянки деребанили і мер ірпіня мав 90квартир при тій вдаді?а чому будуються нові фабрики конфєтки а не хоч одна під втробництво дронів?а чому з яйцями по 17 та білоцерківська хвойдя з хорватськими отелями замішана,яка при порошенку фірми відкривала і крали так аж гай шумів.Дякую за відповіді
fishcka• 22 января 2024
Ответ дляole4kakissa
Мне всегда интересно, а у Кошевого, когда он утром смотрит на отражение рыла хряка в зеркале, ничего не ёкает?
А его жене?
Это ж насколько надо любить деньги :(
не розумію чого вони одразу ряхи від´їдають як до корита дориваються.
багато грошей це ж можливість тримати себе в порядку

taka• 22 января 2024
вибори.. А вони будуть?
Khmelnichanka• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
Ви пишіть відповіді,а я звільнюсь і прочитаю.Бо мене шатає або зеля президентом буде або порошенко .інших не бачу .ну може юля ще.
Я подумала, що Ви з Порадниці звільняєтесь )))). Вже хотіла вітати :)
Байрактарочка• 22 января 2024
у вас новий замовник? ви ж за зєлю топили. мало заплатив?
Anastasiya-f052• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
Не переймайтесь, не буде виборів. Награлись в демократію. Так і будуть тягнути воєнний стан роками.
Манула• 22 января 2024
Ответ дляIsidda
не хочу.
Чому?
viter33• 22 января 2024
Ответ дляole4kakissa
У меня другое мнение, почему Порошенко проиграл. Тем более все мы прекрасно понимаем, что наши президенты - это всегда чьи-то марионетки. И Порошенко не исключение, но на тот момент его решили ’отнести на склад’.
А голосовала я не за По, а против Зе, ибо с этим было сразу все понятно:(
Була розкручена потужна реклама проти Порошенка
І з такою рекламою перемогти Порошенка міг будь-хто (бо голосували би ПРОТИ Порошенка)
Тому і в нових виборах ситуація повториться - Порошенко програє (хоч я - за нього).
Виграти може лише хтось ’новий’, але відомий, хто зможе перемогти антирекламу Зе.

Anastasiya-f052• 22 января 2024
Ответ дляfishcka
Якщо не помиляюсь, щось таке булемія називається, коли нажертись не можеш, в усіх значеннях.
Манула• 22 января 2024
Як каже Портников, після закінчення війни будуть зовсім інші нові кандидати та зовсім інші рейтинги. Залишилось лише дожити до цього момента...
Манула• 22 января 2024
Ответ дляKhmelnichanka
ЗЕ вчора в якомусь інтерв´ю сказав, що треба думати як вирішувати проблему з виборами, куди ж людині звільнятися?
Як то кажуть, кому війна, а кому рідна мати ...
Еленнн• 22 января 2024
Ответ дляviter33
Ну проголосували ж !!
Не сумніваюся, що після війни ще буде багато фільмів на 1+1 про ’видатного політика, полководця, дипломата та державного діяча’))
не йорнічайте. ми ще й кнги всі перечитаєм,ним видані... а там багато, певно,ночами пише..
viter33• 22 января 2024
Ответ дляЕленнн
Геніальна людина - вона у всьому геніальна))
ЛераС• 22 января 2024
Ответ дляole4kakissa
По суті, люди не хотіли бачитити в перезидентах ні того, ні іншого. Бо більшість голосувала не за когось, а проти. Нажаль, тоді не було гідних кандидатів, і зараз їх не видно. Можливо, дуже хочеться вірити, що таки з´явиться дійсно гідний, а не черговий триндюк і дерибанщік
Мариш_ка• 22 января 2024
Ответ дляviter33
Я висловив свою думку
дуже багато залежить від закінчення війни.
І поки абсолютно неясно - коли це буде і як.
Хоча, зе-команда вміє формувати громадську думку - віддаю їм належне.
+1, Геббельс в могилі, як пропеллер, крутиться
Мариш_ка• 22 января 2024
Ответ дляviter33
В Пороха - точно нема шансів (хоч я - за нього був і є). Занадто великий антирейтинг. Якщо пару тижнів покрутити рекламу проти Пороха як в 2019 - то пес Патрон набере більше за Пороха (((.
Тому лише ’нові обличчя’.
Всілякі Кіми, Арестовичі потихеньку відсіваються.
Притула по рівню ’державної компетентності’ - другий Зе.
Залишається фактично лише Залужний (з розкручених, відомих).
Хоча, до виборів (які ще невідомо коли будуть) ще багато разів все може змінитися
А Пороху воно нащо? Розгрібати зелене лайно, як після Януковича, а ’мудрий нарід’ щоб вчергове все похєрив, як в 2019-му?
Мариш_ка• 22 января 2024
Ответ дляБайрактарочка
так вона із зараз топить, рятує рейтинг)))) Видять, знову якийсь зашквар вилізе, раз зелені щурі знову Пороха тягають
viter33• 22 января 2024
Ответ дляМариш_ка
По суті - Пороху воно ’нінащо’
Але автор назвала трьох - Зе, Пороха і Юлю.
От серед них і дивився
Сподіваюся, Пороху його ’досвідчені товариші’ порадять не йти у президентську кампанію, або озвучать попередні рейтинги - щоб він розумів, що програє будь-якому кандидату ( Зе в т.ч.)
Иошши• 22 января 2024
Ответ дляМанула
Не переймайтесь ви так, Зеля довічним преЗЕдентом буде, судячи з усього
Здоровья ему хватит? Похоже ведёт не здоровый образ жизни, выглядит опухше-помятым
Иошши• 22 января 2024
Ответ дляviter33
Якщо Залужний захоче - стане президентом. навіть незважаючи на чорний піар Зе-команди
Порошенко - ’збитий льотчик’
Якщо ще раз проголосують за Зе - цій країні вже нічого не допоможе
Про Ю - просто смішно.
Не будут голосовать за военного, сейчас диктатура, а кому нужна военная диктатура

Иошши• 22 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
viter33• 22 января 2024
Ответ дляИошши
Де Голь та Ейзенхауер наче не найгіршими президентами були свого часу.
І в диктатуру ( в т.ч. військову) не скотилися
Anastasiya-f052• 22 января 2024
Ответ дляИошши
фото
Вот именно !