Вже так набридло звичайний за собою тягати. 3 роки я воювала, аби чоловік купив посудомийку. Збирала кошти на неї , тепер буду збирати на робота-пилососа
NesmeyanaYa• 22 января 2024
Він не замінить повноцінне прибирання. У мене є і робот, і ручний. Користуюсь обома
Roni-Verona• 22 января 2024
О мій бедрик це найкращий мій помічник, кожного дня він пилососить миє, а я тільки на вихідних, і то іноді і на вихідних теж він
Ответ дляAllbina
Фигня тот робот, с посудомойкой не сравнить. У Вас маленькие дети, или животные есть?
Так, дитина є
Ответ дляNesmeyanaYa
Залежить від умов в домі. В мене зараз лише робот. І чисто) Але в мене пуста підлога і взагалі немає пилосбірників. Ручний акумуляторний теж раніше був в компанію до робота. Інколи думаю, що може й треба завести знов, але такою мірою рідко, що, мабуть, немає сенсу тратитись)
Ответ дляfelinka
У мене звичайний зі шнуром пилосос
Valechka-mk• 22 января 2024
Я купила. Уже больше 2х стоит.
Оказалось, что быстрее и проще таки пройтись с пылесосом. Потому что для робота не должно быть никаких препятствий, убирает комнату он за 20-30 минут, ковры, увы, не особо очищает (у меня животные и шерсть есть и наши волосы тоже).
NesmeyanaYa• 22 января 2024
Ответ дляfelinka
У мене теж нема пилозбірників, і мінімум меблів. Але це різне прибирання
фігня, в нас стоїть в кладовій, за його вартість можна було 3 місяці оплачувати послуги прибиральниці(1 раз на тиждень) а якщо менша квартира, то і більше
прибирати шнури, що впало на підлогу, все піднимати, не зручно, і якість прибирання в кутах особливо - ну таке собі
Ответ дляfelinka
И у нас так, сейчас почти вся уборка на роботе, я может раз в месяц пол мою качественней, в остальное время хватает частой протирки роботом.
С ним конечно намного проще
Ответ дляNesmeyanaYa
Якщо ви про кінцевий результат, то ні. Я ж пишу, що чисто. І звісно, я можу порівняти, бо колись прибирала і миючим, не те що звичайним) Але зараз в мене так все зроблено, що достатньо лише робота. І мені це подобається, моїх зусиль потрібно мінімум, а чисто майже постійно.
Ответ дляValechka-mk
Я купила. Уже больше 2х стоит.
Не знаю...У нас, тоже есть робот. Да, лишнюю мебель нужно поднять на другие поверхности - а дальше - он гуляет - иногда пинка нужно поддать - бывает, увидет стол, и начинает джигу танцевать...
dneprovskaya• 22 января 2024
Ответ дляЛена-15
А я про очіщувач повітря мрію
Абсотютно бесполезнаю фигня) стоит пылится)