Кубик Рубика• Изменено 22 января 2024

Как перестать хотеть секса вообще?

Мне 17, девственница. Живу с парнем, помолвлены. Мы стали часто ссориться из-за отсутствия секса. Я сразу обозначила свои принципы, что хочу вступать с ним в такие близкие отношения уже после брака. А то мало ли, от секса больше проблем, чем радости. Даже презервативы защищают только на 98%. Он очень мучается от отсутствия секса, срывается на меня. Я тоже, особенно, когда овуляция, ни о чём другом думать не могу. Вопрос вот в чём: как это подавить, как полностью снизить либидо? Никакие препараты в интернете не нахожу. Только наоборот, чтобы повысить. Ни учёба, ни спорт, ни мастурбация не помогают. Заранее спасибо!
Блондинка в Законе• 22 января 2024
А якщо він вам не підійде в сексуальному житті? Це важлива складова сім´ї

автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Мені здається, це вже другорядне. Все ж таки не через розмір статевого органу та кількість статевих актів я би з ним розлучилася.
Детские_Будут?• 22 января 2024
Допоможіть йому рукою, якщо так принципово. А взагалі, схоже на 17-річну троляку з овуляцією.
автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Що? До чого тут троляка?)
Леді Душка• 22 января 2024
Творчість, похід в церкву
Потринділиця• 22 января 2024
спираль Мирена уменьшает либидо
Леді Душка• 22 января 2024
Оральний секс?
Блондинка в Законе• 22 января 2024
Ні, а серйозно є ті, хто в сучасному світі не проводять тест драйв чоловіка перед весіллям😬
Tammy21• 22 января 2024
’от секса больше проблем, чем радости’
Це ви завагітніти боїтеся?

автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ дляЛеді Душка
Оральний секс?
Так я ж не над плівкою трясуся) Для мене принципова відсутність будь-якого сексу, перевірка міцності стосунків. А то дівчину, яка вже і оральним, і анальним сексом з усіма перезаймалася, назвати цнотливою... Важко
Блондинка в Законе• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Так, тільки ж не тільки він вам може не підійти, а й ви йому, покинути можна й після весілля, а з гарною контрацепцією вагітність майже виключена
Детские_Будут?• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Що? До чого тут троляка?)
Ні чого, а до кого. Троляка це ви
Пишу з калідору• 22 января 2024
Мастурбуйте при ньому
автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ дляTammy21
’от секса больше проблем, чем радости’
Це ви завагітніти боїтеся?
Дуже. І плюс емоційна складова. Чоловіки часто бачать секс як фізичне задоволення, а я ще більше прив´язжусь до нього та буду страждати багато років... :(
ПрипоРошенная• 22 января 2024
Капец, ну и проблема. Такая глупость у вас в голове. Боитесь беременности, то защищайтесь и таблетками и презервативом. Это очень глупо не иметь секса с любимым человеком в самом таком возрасте, когда гормоны бурлят. Огромная глупость
Блондинка в Законе• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
А жінки не бачать секс, як фізичне задоволення?
дамаБезСобачки• 22 января 2024
Тёть, а ну скажите как что-то на 17-тилетческом
Блондинка в Законе• 22 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Може навіть дядь
Tammy21• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Презервативи+таблетки чи спермац.місцеви засоби (мазі, табл.) знижують ризик.
Страх прив´язаності -- до психотерапевта.

дамаБезСобачки• 22 января 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Може навіть дядь
Удалено администрацией...
автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Бачать. Але Ви напевно знаєте, що так само це для них і емоційна близькість. Дуже мало жінок можуть займатися сексом без почуттів. Дуже. А ось чоловіки навпаки
Леді Душка• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Тоді спробуйте себе в творчості. Це краще допомагає. Малювання, танці особливо. Або медитація, похід в церкву. Це теж працює.

Препарати якісь краще не вживати, не псуйте здоровʼя гормонами.
Я така бойова• 22 января 2024
так вы замуж поскорее хотите, или что? зачем вообще отношения без секса?
Я така бойова• 22 января 2024
Ответ дляЛеді Душка

дело ж не в том, что она секса не хочет, а в том, что парень хочет)
автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
Я така бойова• 22 января 2024
Ответ дляДетские_Будут?
или 37 летнюю тролляку)
Детские_Будут?• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
У мене в сусідній кімнаті сидить 17-річна донька одинадцятикласниця. Вибачте, але ваш сленг як у 30-річноі
автор Кубик Рубика • 22 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Да, пожениться мы можем только в 18, через полгода. А разве отношения имеют смысл только с сексом?
Вишня на торті• 22 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
А из за постоянной неудовлетворённости, накапливаемой злобы и раздражения....

Сначала надо узнать подходите ли вы друг другу в сексе.
Леді Душка• 22 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Тоді треба тільки розмовляти з хлопцем. Комунікація це ключ.

Можливо танцювати разом, зайнятись чимось спільно. Це додатково