Xвостокрутелка• 22 января 2024

Хто розуміється на земельних питаннях підкажіть..

Отже, є будинок на три хазяїна. Одна частина була покійної бабусі. Батько переоформив на себе, має свідоцтво про право власності. Дві інші частинки належать іншим людям, які їх не оформляють на себе. Живуть та й живуть. Біля цього будинку є земельні ділянки, розділені між сусідами, у кожного своя. Ось в чому і питання, як можна оформити свою частину землі? Так як скрізь відмовляють, кажуть, що можна то зробити тільки разом із сусідами і то тільки після того як вони оформлять свої частинки будинку. Може хто стикався з таким, підкажіть, це дійсно так? Чи можливо у нас некомпетентні спеціалісти і є з даної ситуації вихід.
Білка в колесі• 22 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Ой, это такой гемор, лучше отдельно дом ищите
В мене грошей в обмаль. Дивлюсь об´яви, то навряд чи знайду окремий будинок.

Білка в колесі• 22 января 2024
Ответ дляКапитанша
Купуйте з приватизованою землею або може бути морока.
Так, вже зрозуміла, що проблеми можуть виникти там, де і не чекала
Білка в колесі• 22 января 2024
Ответ дляБаб_Оля
Тисячу раз подумайте. Бо сусідка купила пів будинку, дивилась аби не п’яниці були… А там така інтелігентна жіночка, але сука рідка видалася, то каналізацію на її город л‘є, поки та поїхала, то кляузи на неї пише…
Думаю. Збираю інформацію і шукаю варіанти.