Що думаєте?
Anna-dekor• 22 января 2024
Ответ дляLiebelebenn
Я працювала в приваті більше 10 років. Коли пан Коломойський почав штовхати свого артиста в президенти я пробувала всім знайомим відкрити очі - Коломойський за цей цирк здере в 100%більше, за ті концертик, кіно, ручки і аніт.пррдукцію на кожному куті. Знайомі відверто ржали....бляха...зараз тільки плечиками знизують, а що таке тіпо, нас обманулі.
Весело було на концертах , які влаштував Коломойський по всій країні в 19му?! Безкоштовно веселилися? От прийшов час платити .....
і не будемо забувати як Коломоський обікрав країну і йому за це нічого....А Гриневичі там тільки 1 людина а в системі скільки? ТО пройсто козла отпущенія зробили)
spart-5037• 22 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Скоро перед ним вибачаться, випустять на волю і виплатять мільярдів надцять в якості моральних і репутаційних збитків
Как и Порошенко за то, что его не выпустили заграницу.
Все ж в курсе, что он иск на 500 000 грн подал ?
marydgayne• 22 января 2024
Ответ длячаревна
Коломойскому тоже залог скосили.
а где он сейчас? обыски - отпустили, обыски-отпустили, ... Он под арестом все же?
Ответ дляspart-5037
Ні. Не в курсі
Але якщо аід відсудить таку суму, то йому тільки респект
Ви Пороха і Бєню ставите в один ряд?
Бєня - фінансовий злочинець міжнародного масштабу, який перебуває у розшуку і якого покриває Зеля
Ви Пороха і Бєню ставите в один ряд?
Я не Сірожа• 22 января 2024
Ответ дляголик82
І найдеться ж хтось, хто за нього заплатить заставу, тут по 2 гривні збирають на всі напрямки і на все, від оптики до медикаментів, а тут просто хтось відсипе пів ляма, щоб дядько не сидів. Країна контрастів.
Як ви рахуєте?
500 млн гривень - це не ’півляма’, а 12.5 млн доларів.
spart-5037• 22 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Ні. Не в курсі
Ви Пороха і Бєню ставите в один ряд?
Так может всем нашим мужчинам тоже нужно иски на такую сумму подавать за то, что они как в клетке невыездные?
Я только за , что порох отсудил. Будет прецедент для дальнейших разбирательст невыездных.
А зе ж наш президент. И покрывает злочинця ?? Ужас просто
Гликерия-b010• 22 января 2024
Думаю, о Григевичі -то зіцпрєдсєдатєль Фунт. І набагато важливіше викрити тих осіб у МО, хто цим всим насправді керував. Але чомусь про це мовчать. Мабуть, як весна прийде -саджати будуть. Ну або не будуть.
Ответ дляГликерия-b010
МО здається себе виставляє у ролі жертви. Типу вони не в курсі, що їх на мільярди обманюють і продукцію гівно постачають. Як вище написали - вистава, актори дешеві, глядачі лохи.
Гликерия-b010• 22 января 2024
Ответ дляПавела
Саме так. Шоу для лохів
Ответ дляMetelitsa
Це вистава.
На кого розраховані заголовки і фото напівоголеного мужика, який ніби-то перетинав державний кордон чомусь в одеській квартирі?
Кордон між кухнею і коридором уже є державним?)))
Ну і незрозуміло хто кого шукав: Міноборони Резнікова Гринкевичів чи Гринкевичі Міноборони?
Не Гринкевичі ж підписували ці контракти...
Фарс залишається фарсом, під яким соусом це не подавай
а головне все це сфоткати втигли
Ответ дляMrsQueen
Я думаю , що нам показують виставу в той час , коли крадії більших масштабів продовжують спокійно це робити
я думаю, что им спустили разнарядку: поймать N злодіїв. Они сели посовещались и решили: Вася пойдешь ты, а потом ты, простите ребята. Или может жребий бросили?
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
100% для чого цей цирк?
Сьогодні прочитала: боротьба з корупцією від зелених нагадує спортивну риболовлю - закинули, впіймали, зважили, відпустили
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляHarmony2607
Ха-ха дівчата - ось новина - затримали начальника митниці Ягодин на хабарі
Вже працює там же замом керівника митниці!!!
Ось це новина
Ротація)))))
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Не знаю чи повернувся, але його точно ніхто не розшукує. Як і Баканова.
Гринкевичі, судячи з дій влади, самі контракти підписали: за себе і за того парня з Міноборони
Так він нікуди і не тікав, звідки йому повертатись? Пан адвокат тепер))))) на пару з Бакановим
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляspart-5037
І правильно зробив. А то зелена гопота плутає державу з криворізькою підворітнею
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Ховається від американських прокурорів, типу, він під слідством
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляголик82
73% зробили це разом, по приколу. Ржіть тепер
Vlada-Maria• 22 января 2024
Ответ дляГликерия-b010
Саме так. Шоу для лохів
Як там було на слоган? Зробимо їх ще раз
alenka3108• 22 января 2024
А що там сонька його, яка зробила себе сама, доїла вже напівгнилі овочі, про які на СТБ розповідала?😅
Аноним Первый• 22 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Рєзніков недавно фестивалив в Києві. Ніхто його не рухав і він не ховався
Аноним Первый• 22 января 2024
Де речі, памʼятаєте баригу, що нашим депутатам кокс поставляв, а його жінка знімала роботу ппо і був з нею скандал. Так ось його закрили, а тепер в тиху випустили😂. Він знов барижить і відоси знімає в інсті.
Liebelebenn• 23 января 2024
Ответ дляAnna-dekor
Українці виявилися папуасами, які за ручки, календарики і за концертики віддали свою свободу, а зараз і життя. Цю аферу Коломойського будуть використовувати століттями як приклад, нові папуаси-реготуни