Для Гринкевича-молодшого сторона звинувачення проситиме арешт із альтернативою внесення застави у розмірі 500 мільйонів, - прес-служба Офісу генпрокурора. А там збитків майже на мільярд.
У справі Мазепи рокуратура просила арешт із заставою у 700 мільйонів. Суд обрав бізнесмену Ігорю Мазепі запобіжний захід – арешті з можливістю застави майже 350 млн грн. При цьому обвинувачення заявляло, що збитки нанесені державі на рівні 7 млн грн.
При мільярді гривен потенційного збитку 500 млн застави, а при 7 млн гривен потенційного збитку - 700 млн застави. Нікого нічого не дивує?
Результат:
вже голосів:
13 (56.52%)
Не дивує. Нажаль
10 (43.48%)
Давно бачим такі неспівпадіння
Ответ дляЛеска
В мене є питання. Якщо викрили нечесного постачальника МО то хтось з боку МО мав би бути, ну не повірю я що з боку закупника всі чесні і не підписували липові акти, накладні і т.д.
Ви ж знаєте про скандальні закупки колишнього міністра оборони?
Його проводили не з кримінальною справою.А оплесками.
Постачальниця яєць по 170 грн купила 5 готелів за кордоном і також без кримінальної справи.
Монпасьє.Тягнеш одного,вилазить слідуючий персонаж.
І тадам-м-м
Нікого не карають.
Резнікова послом в Британію влада відправляла.
Британія різко проти була.
І тадам-м-м
Нікого не карають.
Британія різко проти була.
Ответ дляРеверанс
І тадам-м-м
Нікого не карають.
Британія різко проти була.
І тадам-м-м
Нікого не карають.
Британія різко проти була.
Я ж і до того, що має бути покарана ,,парочка,,
Ответ дляЛеска
Ага и сразу пиар кампания и везде фотка в вышиванке, хотя там со всей Украины хватает, а слили именно этих.
Не оправдываю их, но смердит заказухой и сразу вбросы ’в вышиванках кралут, а им не нравяться, чтт люди на русском говорят’ и т.б.