Красавица писяная• 23 января 2024
Шийка матки
Народ хелоу, хтось побив таку процедуру як пластика шийки матки? Як пройшло втручання, і реабілітація?
Красавица писяная
• 23 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Нє, а це нащо?
Після пологів шийка не повернулась у нормальний стан, вивернута наружу, + рубці від розривів
Аноним Советчик• 23 января 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Зрозуміла. Ну тоді мабудь треба робити
Котики-муркотики• 23 января 2024
Це типу, як конізація буде? У мене вивернута, але лікар поки нічого не каже робити.
Красавица писяная
• 23 января 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Шийка? Може влагаліще
Ні, ні саме шийка. Розривів влагаліща не було. А шийка через те що були стрімкі пологи розірвана +в рубцях
Красавица писяная
• 23 января 2024
Ну сказали що конізація це вже старий метод, зараз роблять пластику або лазером знімають верхній слой і зашивають, або хірургічний типу як лезом зчищають і потім вона відновлюється до нормального стану
Кривая спроса• 23 января 2024
Знайдіть гарного лікаря і вперед
Мені схоже робили, після 10 років народила доньку ще