КинДза• 23 января 2024
Київ, одяг великих розмірів
Хелп. На вихідних приїжджає мама в гості, хочу поводити її по магазинам. Де в Києві купуєте одяг великих розмірів? Точного розміру її не знаю, об´єм бедер десь 120-125, щоб гарний і стильний одяг був, а не бабський для пенсіонерок
Плету корзинки• 23 января 2024
Ленинградская площадь( не знаю как переименовали), Там где трамвайная линия подземный переход от универмага., там стекляный магазин ’Пани’
Если работают.
В начале войны приходила реклама от них.
Если работают.
Працівниця року• 23 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Если работают.
Дарницкая площадь
Мадам Тю-лю-лю• 23 января 2024
на лівому березі Ахматової 16А, магазин Пишна краса.
ще є їх магазин десь на правому, але я не знаю де