ПочтальЁнша• 23 января 2024

За скільки змивок можливо вийти в каштановий?

Рік фарбувалась в темно- каштановий 4.11 фарбою лореаль екселанс, спробувала чорний ( 100 відтінок цього ж виробника), зрозуміла, що колір не зовсім мій, тому хочу перефарбуватись в каштановий. Розумію, що фарба не візьметься, тому планую декілька місяців взагалі не фарбувати волосся, а потім піти на змивку.
Чи можливо провести змивку без освітелень? Чи в цьому випадку допоможе лише освітлення?
Підкажіть будь ласка за скільки приблизно змивок/ освітлень зможу вийти в каштановий.
Фляшка на трьох• 23 января 2024
Никто так не скажет, насколько у вас вьелся пигмент, это надо к хорошему мастеру и он по факту будет видеть как смывается цвет в процессе

автор ПочтальЁнша • 23 января 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Зрозуміла, дякую
СМСница• 23 января 2024
О, у меня тоже такое было. Мой совет: или к мастеру или мойте голову утром и вечером) ,сами ничего не делайте как я.. У меня неделю цвет чёрного паприка был, я невыдержала и сама осветлила, после покраски волосы как мочалка и цвет не так впитывается(структуру волос видно повредила. Если по финансам туго лучше перетерпеть, смывать, отращивать.
автор ПочтальЁнша • 23 января 2024
Ответ дляСМСница
От як раз сама боюсь, переживаю щодо якості волосся (
Якщо все ж таки буде дуже затратно, думаю деякий час перечекати
Співчуваю Вам, бажаю відростити здорове волосся якомога швидше:)
Марафетчица• 23 января 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Волосы не осветляют а делают кислотную смывку.
Накопления пигмента у вас нет . Смоется за 1 раз
автор ПочтальЁнша • 23 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Дякую Вам за відповідь!
Танго утрьох• 23 января 2024
Сделала кислотную смывку , тонкий волос стал сухим и пористым. Хотя пишут что она не влияет на качество волос.
Вкуси мене• 23 января 2024
За раз смоется до коричневого