Там все розмивчато• 23 января 2024
Можна мерзлу червону рибу кидати в суп?
Варю рибний суп, рибу заздалегідь не розморозила. Можна мерзлу кидати? Чи буде не смачно і краще в мікрохвильовці розморозити?
Сиджу тихенько• 23 января 2024
Краще у воді розморозьте. Якщо кусок не великий, то це максимум 15 хвилин.
Там все розмивчато
• 23 января 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Залила водою. Ну уже скільки розмерзнеться, так і кину. Боюсь, щоб вона не розлізламя в каструлі, хочеться, щоб був шматочок цілий
Біле пальто• 23 января 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Білок в окропі згортається та ущільнюється, а не розлазиться