Регина Шевченко• 23 января 2024

Знайома хоче переїхати з 3-кімнатної в одну. Чи розумне рішення?

Знайома винайняла 3кімнатну квартиру разом з чоловіком та дитиною. Каже, що користуються тільки однією кімнатою, та ванною, кухнею. Іншими двома вони майже не користуються. Хоче переїхати. Зрозуміло, що однокімнатна вона дешевша в обслуговуванні, навіть прибрати її легше, ніж 3кімнатну. Але я їй кажу, щоб не поспішала, а подумала ще. Тому що знаю, що це таке, коли є дітки. Дитина підросте і їй буде потрібно свій простір, та й батькам також. Хочу донести їй, що це не зручно. Жити один в одного на голові. Згодом, вона це зрозуміє. А ви як вважаєте?
helena81• 23 января 2024
Подрастёт ребенок, снимут больше.

Vailly• 23 января 2024
Снимут другую, как станет мало места. Не понимаю, зачем снимать большие квартиры, если своего ничего нет.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Я вважаю що нехай кожен живе так і де йому зручно
Gupa• 23 января 2024
Так квартиру більшу завжди можна виняйняти, чи ні?
Танюша• 23 января 2024
А скільки дитині? 6 місяців чи 12 років?
_Анна_83• 23 января 2024
Я в принципе не понимаю как можно пользоваться одной комнатой...
И как они в однушке элементарно свои вещи смогут разместить
Fresh_coconut• 23 января 2024
Если и выбирать то двушку, смотря сколько лет ребенку, пока у нас был маленький ребенок то нам тоже хватало. Однушки, потом переехали в двушку, сейчас трёшка свое жилье и одна комната просто стоит себе там никто не живёт.
автор Регина Шевченко • 23 января 2024
Ответ дляТанюша
5 місяців.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляVailly
Тому що 3 к часто можуть бути не на багато дорожче як одна

автор Регина Шевченко • 23 января 2024
Ответ дляGupa
Звичайно можна. Але це ж зайві переїзди та кошти.
Vailly• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не встречала такого) дороже трешки и значительно
Танюша• 23 января 2024
Ответ дляРегина Шевченко
Так дитина з ними ще 2 роки буде в одній кімнаті. Ще з десяток квартир поміняють
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ для_Анна_83
Ми колись жили в однушці де була кладовка як пів санвузла і гардеробна як пів кімнати, а ще вхід у велику вітальню який по плану був коридором з вікном
чаревна• 23 января 2024
Я вважаю это их дело их жизнь
Gupa• 23 января 2024
Ответ дляРегина Шевченко
Дивна ви!
Навіщо рахувати чужий бюджет і чужі рішення?
Конфет04ка• 23 января 2024
Ответ дляТанюша
если рылу каждый раз комиссию платить, проще в трешке оставаться
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляVailly
Та прям значітєльно
Танюша• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дорожче, і комуналка набагато. Дорожче
Plushaa• 23 января 2024
1. Донести знайомій що їй треба робити🤦🏻‍♀️
2. По темі, ми коли були з чоловіком у двох, я другою кімнатою також не користувалась, в мене там гладілка стояла і я туда прасувати заходила тільки. Як народилася дочка, а особливо й син - нам двушки було дуже мало. Зручно коли к кожного своя спальня і зал

автор Регина Шевченко • 23 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
І я про це. Платити кожного разу перший+останній, ще й агенту 50%.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляРегина Шевченко
Потрібно бути взагалі не при собі щоб не в стані знайти квартиру без агента
звездная галактика• 23 января 2024
Ответ дляРегина Шевченко
так они за вас счет переезжают? вам что за печаль? мне когда то знакомая сказала - вот мы съедем, а вы в нашу! вам так хорошо здесь будет! я говорю - я не планирую в ближайшее время менять жилье. она так почему то удивилась. интересно, почему? почему люди считают, что знают лучше, что нужно другим?
Kalips0• 23 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Ну да, лучше ж каждый месяц переплачивать в течение многих лет, чем один раз трохи
Николай-b526• 23 января 2024
Ответ дляVailly
коммуналки в 2 раза больше... да и снимать в 4-5 человек редкость...
Танюша• 23 января 2024
Ответ дляКонфет04ка
Там де я зараз живу різниця мінімальна між однокімнатною і трьохімнатною мінімум 3000
Плюс опалення за зайвих 2 кімнати 2000 та щомісячна квартплата за квадратурі.
От за два роки тиші 3 баксів набіжить
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляТанюша
Дорожче, і комуналка набагато. Дорожче
Не факт, є трьошки з індивідуальним опаленням як і однушки з центральним
автор Регина Шевченко • 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, чому? вони знайшли цю 3к без агента. Але ж подивіться оголошення, 20% оголошень про аренду житла ви знайдете від господаря. А 80%, ви знайдете оголошення через агентів.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляРегина Шевченко
Ок, скільки вони платять зараз і де квартира?
Катруська• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Почти в два раза. И коммуналка примерно на столько же.
автор Регина Шевченко • 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
13500, новий будинок, Милославичі, Троєщина.