Давно без алко• 23 января 2024
Передати вантаж автобусом. Ціна?
Знаю,чула що можна передати вантаж посилку автобусом.Наприклад автобус Дніпро-Умань.За вантаж в 100кг скільки треба заплатити?
Не зви чайна• 23 января 2024
Они не возьмут такой вес. Попробуйте с водителем договориться. Это займет багажное отделение прилично
Я передаю Умань киев , киев Умань. Сумка 100 грн.
заварний look• 23 января 2024
Хотела передать ключи от квартиры автобусом из Днепра на оккупированную территорию, запросили 80 евро.
Альфред Шнитке• 23 января 2024
100 кг це дуже багато. Не візьмуть. Такі вантажі вже потребують митного оформлення. Можна спробувати Новою поштою. Якщо так фіз лице вказувати, то можна без митного оформлення. Ми так відправляли все ок. Доставка до 5 днів. А, вам же по Україні. Теж Нова пошта гарний варіант
Не зви чайна• 23 января 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
О какой таможне вы вещаете, если груз Днепр - Умань?