тянитолкайка• 23 января 2024

Хочу парфуми за 500$

Капець, хочу і все, пропала як почула їх аромат. А як дивлюсь на ціну, 50мл, то починаю думати, а чи не занадто ?)🤔 в мене і так 30+ флаконів ніші. От і думаю, купляти чи ні…чи на щось інше подивитись. 🙄

Що скажете, дівчата? Ви купили б? Скільки коштує ваш найдорожчий аромат і за скільки максимум купили б собі, при умові що є гроші.
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Блін, то і мені треба)) а як ефект коли перестаєте користуватись? Зникає?
Так, за пару місяців зникає

Ліньки гуглить• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Так вона ж грошей не має на них, а я вже можу сісти за кермо і поїхати в магазин))) це різні поняття хочу😄
Не дуже гарно насміхатися з другої людини і хізуватися. Це не по Божому
Чтооооооооооо?• 23 января 2024
Напишіть який! Цікаво ,що ж там за аромат за 500у.е. такий гарний! 🥰
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
А у них же можна докупити рефіл, ви знаєте? У мене чоловік не знав, то якось купив мені рефіл, а потім ще раз прийшлося той самий парфум купити))
Так, знаю, я хотіла набір лімітований з тревел кейсом, щоб в сумочці носити)) він був зі знижкою і виходило, що треба було зовсім трішки доплатити, різниця між ним і рефілом була не велика, тому вирішила брати☺️ Флакон все таки гарніший і бонусом йшов кофр з мініатюркою на 7,5мл.
Ліньки гуглить• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Який за 350?
Евіденс с рук купила, скільки років я їх люблю.
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Теж бачила ці набори! Хочу собі тревел флакон теж, але поки жаба давить за 100€ пустий купувати, зачекаю акцій
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А хто насміхається? Я навпаки кажу що добре, має мрію та ціль, а мрії матеріальні, якщо сильно хотіти-вони будуть її. Ви з гумором на ВИ явно)))
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Оооо, він класний, беріть😍 Важкенький такий, кришечка прикольна, на магніті, приємно брати в руки, прямо відчувається річ)))☺️ Для дівчат-кайфова штука. Я ще помаду їх зацінила, там такий же кейс з узорами, а пахне як…🤤🔥
КрестьянинДиор• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Чому?((( це ж такий кайф
Стало не важливо якось

Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Ой, девочки, узнаю себя с тревел наборами - тоже люблю. Купила набор тревелов Куркджана без внешнего кофра, решила так буду пользоваться. Жаба моя жаба)) Может и нужно было не жлобиться на красивый кофр)
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Його можна докупити, беріть! Він не такий дорогий, а задоволення принесе) але якщо чесно, то Kilian кофри кращі на мій погляд.
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Я на цену повелась, в Санаханте сейчас очень выгодно) Если честно, я парфюмы в сумочке практически не ношу, потому мне кофр чисто для эстетики
https://sanahunt.com/catalog/nabir-zminnih-flakoni...
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Ціна супер👍
Фея_3уровень• 23 января 2024
Ну исходных данных то нет никаких. Если есть лишние деньги и это приносит вам радость, то покупайте. Я тоже нишу люблю, недавно более тыс евро потратила, но это не один парфюм.
автор тянитолкайка • 23 января 2024
А як цей магазин? Надійний? Оплачуєте наперед чи при отриманні?
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляФея_3уровень
Два купили?)))
Аромат від Клайв
Фея_3уровень• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Два купили?)))
Аромат від Клайв
Ноу
Чтооооооооооо?• 23 января 2024
Автор,вам жалко назвать парфюм? Чтоб другие не побежали и не раскупили?😂
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ага🤗 але не тому, що шкода☝🏻
Зробила рекламу раз в відомій групі, потім в своєму місті не могла купити, знесли дівчулі)))

КрестьянинДиор• 23 января 2024
Можливо, Tom Ford Vanilla Sex, бажана новинка
Чтооооооооооо?• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Ага🤗 але не тому, що шкода☝🏻
Парфюми по 500 у.е. знесли? 😳Ви - з містечка мільйонерів пишите?
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Насправді якщо порахувати, наскільки вистачає флакона, то виходить не так дорого, це ж духи, їх не треба так багато. Цей аромат рідкісний, його від сили завозять 2-3 флакони на магазин. Зараз залишився лише один, 4 місяці не було в наявності його взагалі🙈.
Просто чого я думаю, в мене в парф гардеробі більше 30 флаконів і так, цей не перший і не останній, я в роздумах брати його чи щось інше придбати собі.