тянитолкайка• 23 января 2024

Хочу парфуми за 500$

Капець, хочу і все, пропала як почула їх аромат. А як дивлюсь на ціну, 50мл, то починаю думати, а чи не занадто ?)🤔 в мене і так 30+ флаконів ніші. От і думаю, купляти чи ні…чи на щось інше подивитись. 🙄

Що скажете, дівчата? Ви купили б? Скільки коштує ваш найдорожчий аромат і за скільки максимум купили б собі, при умові що є гроші.
Викупана• 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Та не, просто иногда так смешно, пишешь что-то безобидное нейтральное и хоба - фейспалмы🤣🤣🤣🤣
Ну как это про несколько Килианов безобидно? Вам безобидно, а кому то обидно. Вот и фэспалм нарисовался)

Татьяна-bfd8• 23 января 2024
Ответ дляСветлана-cfca
Удалено администрацией...
Какая убогая реклама)
язззззь!!!• 23 января 2024
Я б купила, якщо є бажання
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляВикупана
Вот такой пробовала.
Пользуюсь Delina Perfume de Marly и Changing Constance Penhaligon’s
А вы какой хотите?
Мені Констанція теж дуже приємна, хіба що, дуже шкода, що аромат тихий, інтимний. Ну як таку красу створили і так близько він до тіла((
А Екстатік я знаю, мені він не дуже сподобався, в цього парф будинку є значно цікавіші аромати, я б собі не взяла його сама, а в подарунок не проти отримати.☺️ Хочу Клайва.
Викупана• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Мне тоже не понравился и я не поняла за что такая цена. Я когда то в Астане в аэропорту тестила их аромат в зеленом флаконе. По пирамиде не мое, но какой же он необычный и очень интересно раскрывается. Там хотя бы понятно за что такие деньги. А эта линейка в синих флаконах у них самая дорогая.
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляВикупана
Спробуйте Гедоністік із синіх. Той про який ви пишете, впевнена що це 1872 жіночий) він цитрусово-квітковий, дзвінкий, свіжий. База гарна!
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Я парфманьяк, у меня дороже 350$ парфюмов нет. За 500 я бы купила разве что добротный винтаж.
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Що у вас з найдорожчих?
Вінтаж який цікавить?
Непереможна• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Біла замша ваш улюбленець?) який зараз хочете? Теж Том Форд?
дуже люблю, так, але є і інші фаворити.
зараз хочу kilian good girl gone bad

Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Що у вас з найдорожчих?
Вінтаж який цікавить?
Самые дорогие парфюмы Фредерика Малля по 100 мл. Винтажи очень разные люблю, но самые большие суммы бы отдала за старые издания Шанель и Герлен.
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Это знак качества
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
А покажите Ваш винтаж плиз😍
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
А покажите Ваш винтаж плиз😍
Не покажу, они последние 2 на даче живут, мои красавчики сидят в коробках( А из новых я ничего не покупала
КрестьянинДиор• 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Я взагалі не розумію цей значок) хай ставлять
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
У меня тоже все абсолютно парфюмы в коробках
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
У вас, наверное, в фирменных коробках, а у меня в больших с Новой почты)))
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Понятно
КрестьянинДиор• 23 января 2024
Колись колекціонувала тепер втратила інтерес до парфумів... нічого не торкає.. За 500 євро не купувала б парфум, нонсенс
Не зацілована• 23 января 2024
Распаковывала только что посылку, а мне смотрите что прислали)
Хит моих институтских времен, как раз хотела его вспомнить))

автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Ну от бачите, наскільки ж наші думки матеріальні)) я в цьому не раз переконувалась. Дівчата, давайте всі хотіти, візуалізувати, щоб бажання збувались!
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Це у вас для росту війок? Як вона вам?
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Та не то слово! Уже не раз замечаю, стоит только подумать)
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Чому?((( це ж такий кайф
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляНепереможна
дуже люблю, так, але є і інші фаворити.
зараз хочу kilian good girl gone bad
Це мій улюблений, задублила флакон)
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Це у вас для росту війок? Як вона вам?
Це абсолютний хіт! Купую вже давно, вії через 2 місяці використання довжелезні!
Чтооооооооооо?• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Так вона ж грошей не має на них, а я вже можу сісти за кермо і поїхати в магазин))) це різні поняття хочу😄
Так покупайте! Сколько той жизни!
Ліньки гуглить• 23 января 2024
Найдорожчий 350
Хочу собі щось весняне, Еклат, Москіно, Ів Роше. Але поки тільки в мріях, бо маю інші справи.
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Блін, то і мені треба)) а як ефект коли перестаєте користуватись? Зникає?
Не зацілована• 23 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Це мій улюблений, задублила флакон)
А у них же можна докупити рефіл, ви знаєте? У мене чоловік не знав, то якось купив мені рефіл, а потім ще раз прийшлося той самий парфум купити))
автор тянитолкайка • 23 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Найдорожчий 350
Який за 350?