Мэри Попкинс• 23 января 2024
Дівчата, яка косметика краще? DIOR чи CHANEL?
На ваш погляд, з вашого досвіду) хочу блиск, помаду, туш, пудру.
Похваліть свої продукти цих брендів, що дійсно класне ?
Раз одела не бу• 15 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
То виходить вона на кожен день не дуже підходить тільки на вечір або на вихід? Ехххх((( я її так хотіла, на фото вона не блистить так сильно.🙄
Я її трошки на рухому частину повік наношу, тоді і вдень можна. А так, особисто для мене вона дуже святкова, гламурна. Ще взяла Rose Topaz, вона більш повсякденна, легко наноситься, текстура сатинова, але кольори не дуже гарні, тільки рожевий нюдовий мені сподобався.
Мэри Попкинс
• 15 февраля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую за відповідь та поради🤗🌷
Може ще якусь бачили вживу з гарними нюдовими відтінками?
Раз одела не бу• 16 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую за відповідь та поради🤗🌷
Нажаль більше нічого не бачила вживу.