Нічний дожор• 23 января 2024

Як правильно поводитися з такими співробітниками?

Є одна неприємна пані, яка вважає за можливе і навіть за необхідне тикати мене публічно носом у щось, що їй здається недостатньо правильним чи якісним.
Це не лише мене, просто так натура, але зараз мова саме про мене, бо вона після того тикання вважає за можливе запропонувати разом сходити на обід, в театр, просто запросити на каву або взятися за один проект.
Вона мені неприємна і я її завжди ігнорую.
Тобто вона каже публічно - ми візьмемо той проект з М, я мовчу або кажу - я візьму ось той краще.
Не дійшло, вона через якийсь час в приват вже пише - а давай сходимо туди. Я мовчу.
Вона знову пише - а давай зробимо. Знову без відповіді.

Воно мені не муляє, але я каждий раз тихо дивуюся з такої "незамутньонності".
Як саме варто поводитися з такими людьми? З´ясовувати стосунки чи
влатовувати скандал мені нецікаво, але було б ідеально якби вона просто припинила мені писати.
Якось так і живу• 23 января 2024
Ну вона вас вибрала як об´єкт, завдяки якому можна самоствердитися. А начальство не завжди вникає в суть, буває, що хто більше кричить, той і правий

автор Нічний дожор • 23 января 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Я і сама це розумію. Питання було про інше.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 января 2024
Ответ дляНічний дожор
А чего Вы не скажете ей то,что здесь написали?Т.е ты считаешь,что после твоих замечаний,советов и маканий меня носом,я должна с тобой поддерживать приятельские отношения?
Кили и Манджаро• 23 января 2024
Пока не скажете, не дойдет. Говорить нужно матом, громко, и не один раз, как правило
парИла я парИла• 23 января 2024
Я одному з керівників прямо кажу, що не хочу з ним мати нічого спільного.
автор Нічний дожор • 23 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тому що не хочу спілкування з такою людиною. Чудово усвідомлюю що все закнічиться криками, сварками і скандалом.
Мені простіше промовчати і заблокувати, але не знаю чи варто, сто років нікого не блокувала, це якось по дитячому для мене.
Перловая Кашка• 23 января 2024
Автор, может такое быть, что она не понимает причинно-следственных связей, т.е считает свое поведение нормальным? Может до нее не доходит, чего это Вы ее игнорите? и , интересно, почему она к Вам тянется, типа, дружить, как думаете?

Ms. Android• 23 января 2024
Скажіть їй як є, що не хочете спільний проект, бо вас принижує її публічна необгрунтована критика.
автор Нічний дожор • 23 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Вона і вважає свою поведінку абсолютно нормальною. Каже що має повне право вказувати що не так, бо вона нібито краща. З чого вона таке вирішила - мені невідомо.
Вже було таке що колись хтось з колег їй сказав відчепитися бо ніц спільного мати з нею не хоче.
То треба було чути як вона волала і все перекручувала. Та дівчина врешті решт звільнилася за кілька тижнів, бо морально не витримала.
Перловая Кашка• 23 января 2024
Ответ дляНічний дожор
Кошмар. Ненормальная какая-то. Держитесь от нее подальше. А вообще, поставить бы ее как-то на место, чтобы поняла, что она не лучше. Но тут сложный случай, в одиночку не получится. Может есть возможность скооперироваться, в этом вопросе с коллегами. Если кто-то начнет ей говорить , что она не права, нужно, чтобы обязательно его поддержали другие. Только так, совместными действиями. Наверное, у нее характер , как у самосвала- прет напролом, никого не замечая вокруг, хочет всех подчинить таким поведением, чтобы ее все боялись. А может это , наоборот, у нее такая защитная реакция- нападать первой, тут трудно сказать
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 января 2024
Ответ дляНічний дожор
По-дитячому це коли доросла людина не взмозі пояснити інший,що та ії не потрібна-ні як подруга,ни як співробітник
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 января 2024
Ответ дляMs. Android
Автор не хочет ссориться,боится открытых конфликтов