Салт• 23 января 2024

російський контент вбиває

10 000 fpv-дронів для окупаційної армії оплатили українці, які дивляться російських YouTube блогерів та слухають російську музику на стрімінгових сервісах (за один рік).

російський контент вбиває.

https://life.nv.ua/ukr/art/u-merezhi-pidrahuvali-s...
liss• 23 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
liss• 23 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Ну то що ви ви зробили шоб за це відповіли?
Ну наприклад погулили принаймні той документ і побачили та історія взагалі про інше?
Але про що це я...
Удалено администрацией...
liss• 23 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Удалено администрацией...
Filomena• 23 января 2024
Якщо людям на голову ракети падають, а вони все одно споживають контент ворога для естетичного задоволення, то вони нічого не здатні зрозуміти.
Вони ще й приплачувати будуть)
liss• 23 января 2024
Ответ дляСалт
Так Ви посилання пишіть, щоб ми не писали, що це фейки. А то Орбан гроші роздає, а нам не достається ))))
Внизу канал . Админу пишите ,Я не являюсь админом того канала и других с этой же нлвостью ,
Kleri• 23 января 2024
Девочки, не ссорьтесь. Ютуб отключил монетизацию в РФ. Только что посмотрела, погуглила - так и есть.
Вкусныйпончик• 23 января 2024
А є вже прорахований відсоток? Скільки відсотків оборонний бюджет рашки і скільки % буде кіно подивиться?
Вкусныйпончик• 23 января 2024
Ответ дляKleri
Ще торент є
автор Салт • 23 января 2024
Ответ дляliss
Навіщо мені адмін незрозумілого канала?
Kleri• 23 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Ще торент є
Я говорю о ютубе. А торренты - ими кто-то пользуется сейчас разве?
liss• 23 января 2024
Ответ дляKleri
Им сейчас напишут новость население виновато во всем тк оно руснявых блохеров смотрит , все проглотят и вместо реальных проблем будут постить всякие тугие вбросы и веровать в них . А діячі дальше богатеют , ну а че им можна )))
Mira29-c3c3• 23 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Хороше побажання
liss• 23 января 2024
Ответ дляСалт
Навіщо мені адмін незрозумілого канала?
У меня ж вопросов нет . У вас были .
Вкусныйпончик• 23 января 2024
Ответ дляKleri
Да, те кто не хочет финансировать, но хочет посмотреть. Нуи там новинку найти легче
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Я матрешка, рашабот, республиканка и трампистка
Ирина-bbd0• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Форум в курсе.
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляFilomena
Вони ще й приплачувати будуть)
Але ви лише подивіться як вони волають за своє право дивитися кацапські серіальчики і виглядати при тому для суспільства патріотично та адекватно)
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
На сотню дронів з кожного за рік якраз набіжить. Дивись може колись їм же на голови і впаде навіть.
Filomena• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Ви писали під ніком Рыжая лиса?
Filomena• 23 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Якийсь синдром меньшовартості.
Об них росія ноги витирає, а вони все одно їй до рота заглядають: що ж там нового?)
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляFilomena
Ви писали під ніком Рыжая лиса?
Нет, никогда не меняла ник
I.vetrova• 23 января 2024
Как можно обсуждать изначально фейковый вброс. Кто верит что каким то васянам Apple, google, Spotify и прочие предоставили данные о просмотрах и прослушиваниях по регионам.
Valechka-mk• 23 января 2024
Ответ дляliss
Петро Порошенко за три тижні 2024 року збагатів на 60 млн, отримавши по 3 мільйони в день від уряду Орбана.

💬Національне агентство запобігання корупції зафіксувало зміни в його майновому стані. За підсумками 2023 року Порошенко ввійшов в ТОП-3 олігархів із статками майже в 1 мільярд доларів, збагатившись на 224 мільйони доларів лише за один рік війни.

⚡️ Він перевершив свої попередні фінансові показники, стаючи одним із найбагатших у країні.

IMPERIO NEWS 🇺🇦
——————-
Сейчас *начнуть орать этофсьофейки )))
Предлагаю еще посмотреть на сколько разбогател зе за период войны.
sky-labs• 23 января 2024
Ответ дляLianaa_06
Как удобно свое желание смотреть руснявый мусор всегда чем-то оправдывать. Это с родни: сосед ворует, и я буду, а чего ему можно, а мне нет. Машка спит с чужим мужем, и я буду, а чего Машке можно, а мне нет. И так до бесконечности.
Просто некоторым не хватает мощности в голове понять то, о чем в посте. А вы можете и дальше оправдывать свое поедание мусора.
Чому не державною?!
liss• 23 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ну пока не говорят )) но мы в нем не сомневаемся )
Valechka-mk• 23 января 2024
Ответ дляliss
Да уже давно про это писали