10 000 fpv-дронів для окупаційної армії оплатили українці, які дивляться російських YouTube блогерів та слухають російську музику на стрімінгових сервісах (за один рік).
російський контент вбиває.
Ирина-bbd0• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 23 января 2024
А є вже прорахований відсоток? Скільки відсотків оборонний бюджет рашки і скільки % буде кіно подивиться?
Вкусныйпончик• 23 января 2024
Ответ дляKleri
Девочки, не ссорьтесь. Ютуб отключил монетизацию в РФ. Только что посмотрела, погуглила - так и есть.
Ще торент є
Ответ дляKleri
Им сейчас напишут новость население виновато во всем тк оно руснявых блохеров смотрит , все проглотят и вместо реальных проблем будут постить всякие тугие вбросы и веровать в них . А діячі дальше богатеют , ну а че им можна )))
Вкусныйпончик• 23 января 2024
Ответ дляKleri
Я говорю о ютубе. А торренты - ими кто-то пользуется сейчас разве?
Да, те кто не хочет финансировать, но хочет посмотреть. Нуи там новинку найти легче
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Я матрешка, рашабот, республиканка и трампистка
Ирина-bbd0• 23 января 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Форум в курсе.
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляFilomena
Якщо людям на голову ракети падають, а вони все одно споживають контент ворога для естетичного задоволення, то вони нічого не здатні зрозуміти.
Вони ще й приплачувати будуть)
Але ви лише подивіться як вони волають за своє право дивитися кацапські серіальчики і виглядати при тому для суспільства патріотично та адекватно)
Coffee is Love• 23 января 2024
Ответ дляВкусныйпончик
На сотню дронів з кожного за рік якраз набіжить. Дивись може колись їм же на голови і впаде навіть.
Ответ дляCoffee is Love
Якийсь синдром меньшовартості.
Об них росія ноги витирає, а вони все одно їй до рота заглядають: що ж там нового?)
Miss Lisi4ka• 23 января 2024
Ответ дляFilomena
Ви писали під ніком Рыжая лиса?
Нет, никогда не меняла ник
Valechka-mk• 23 января 2024
Ответ дляliss
Петро Порошенко за три тижні 2024 року збагатів на 60 млн, отримавши по 3 мільйони в день від уряду Орбана.
💬Національне агентство запобігання корупції зафіксувало зміни в його майновому стані. За підсумками 2023 року Порошенко ввійшов в ТОП-3 олігархів із статками майже в 1 мільярд доларів, збагатившись на 224 мільйони доларів лише за один рік війни.
⚡️ Він перевершив свої попередні фінансові показники, стаючи одним із найбагатших у країні.
IMPERIO NEWS 🇺🇦
——————-
Сейчас *начнуть орать этофсьофейки )))
IMPERIO NEWS 🇺🇦
——————-
Сейчас *начнуть орать этофсьофейки )))
Предлагаю еще посмотреть на сколько разбогател зе за период войны.
Ответ дляLianaa_06
Как удобно свое желание смотреть руснявый мусор всегда чем-то оправдывать. Это с родни: сосед ворует, и я буду, а чего ему можно, а мне нет. Машка спит с чужим мужем, и я буду, а чего Машке можно, а мне нет. И так до бесконечности.
Просто некоторым не хватает мощности в голове понять то, о чем в посте. А вы можете и дальше оправдывать свое поедание мусора.
Чому не державною?!
Valechka-mk• 23 января 2024
Ответ дляliss
Ну пока не говорят )) но мы в нем не сомневаемся )
Да уже давно про это писали