люблю_тортики• сегодня в 08:36
хто в Україні і хто планує чи хотів би виїзжати
які країни розглядаєте
у мене пості качелі то все погано то живемо далі Особливо почала хвилюватись через питання що чоловікам потрібна буде довідка що не підляг мобілізації. Зараз чоловік не підлягає, а що зробить незламна потужність через місяць-рік питання величезне
Працює віддалено
Які країни дивитися? Дивилися Польшу, Чехію, Португалію та Туреччину ще Грузія
Дівчата поділіться своїми думками
Прохання НЕЗЛАМНИМ будь ласка не спамте я думаю люди в моєму настрої хочуть незламність цю лишити вам
Працює віддалено
Дівчата поділіться своїми думками
Безпринципова• сегодня в 12:21
Ответ дляДайте вподобайок
Маю бухгалтера. Вона теж їде жити в Іспанію в вересні. Українка, яка жила там 12 років
что ж - что не делается - все к лучшему. успехов вам
Акуна_Матата• сегодня в 12:24
Ответ дляДайте вподобайок
Я збираюсь в Польщі закривати бізнес, пропаганда зростає дуже швидко((. Поки в Україні залишається. Маємо квартиру в Туреччині, куди рухатись поки не знаємо. Теж Португалію розглядали. В нас часу мало бо донька вступати має на наступний рік...
а як ви бізнес вели і в Польщі і в Україні?
Обижулька• 1 час назад
Ответ дляКолупалочка
Угу, и язык не простой, и хорошо бы узнать, насколько грузинское образование ’ценно’ за пределами Грузии. Не факт, что дети не захотели бы потом уехать тоже в другую страну.
Мы из-за этого не рассматриваем Грузию.
Муж в айти ,собираемся в Испанию.
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляТебеОноНадось
Господи, та їдьте вже кудись!
Дістали нити!
Попросили ж ’незламних’ не лізти
дамаБезСобачки• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Грузия!
Я бы поехала
Теперь и я хочу
Еда, вино, природа....