Аноним_1858• 24 января 2024

Як вірно вибрати чоловіка?

Перший - емоційний, з ним кожен день як феєрверк, ревнивий, сміливий, трохи скандальний, любить свою маму, не любить фізично працювати, але гроші може заробити мізками і хитрощами. Випиває частіше, ніж хотілося б. Хвалько. Оптиміст. ( все буде добре )
Другий - спокійний, врівноважений, впертий, має золоті руки, все може зробити сам, теж любить свою маму, нудний, постійно намагається всьому дати свою оцінку. Не п"є. Песиміст ( все погано)

Мені 40+ Розлучена.
Мужчини обидва розлучені. Діти дорослі.
Обоє проявляють знаки уваги та турботи
Результат:
вже голосів: 53
35 (66.04%) 3. обидва - відстій
14 (26.42%) 2. Другий
4 (7.55%) 1. Перший
Поросенка• 24 января 2024
Шукайте далі, ці браковані
Ананомчикус• 24 января 2024
Первого в любовники, второго в мужья.
Поросенка• 24 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Первого в любовники, второго в мужья.
Чоловіка-нудотика? Ще й маминого? Навіщо??
So_so• 24 января 2024
Если условие сугубо из этих 2х, то второго.
90x60x90• 24 января 2024
Первый. Со вторым мне было бы скучно.
viter33• 24 января 2024
Якщо хтось потрібен для матеріального підтримки ’тут і зараз’ - то триматися другого (без зобов’язань), але шукати третього.
Пушкининиана• 24 января 2024
Для мене той, хто любить випивати, навіть вже ніхто, про то що б розглядати, як чоловіка і мова не йдеться. Емоційний, це нестабільна психіка, вам воно треба?
viter33• 24 января 2024
Ответ для90x60x90
Первый. Со вторым мне было бы скучно.
З ревнивим скандальним алкашем, звісно, цікавіше)))
Апрель Ивановна• 24 января 2024
Автор, вам же 40 вже, і ви ще досі не зрозуміли, що коли знайдеться потрібний чоловік, то питань ніяких не виникне? І вибору не буде існувати.
90x60x90• 24 января 2024
Ответ дляviter33
Каждому своё)))
Бюст Березуцкого• 24 января 2024
Чому акцент любові до мами?
автор Аноним_1858 • 24 января 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Чому акцент любові до мами?
обидва залежать від думки матері
viter33• 24 января 2024
Ответ дляАноним_1858
обидва залежать від думки матері
Якщо додати це до попередніх описів - то у вас якісь ’джек-поти’(((
Особливо, якщо врахувати, що обом 40-50
Може справді варто шукати далі - Вам, як я розумцю, не горить ’на вже’
Донька подруги• 24 января 2024
Нахіба таке треба?
Жена_КотораяСтена• 24 января 2024
Не вірно,а правильно . Вірно - то віддано комусь
автор Аноним_1858 • 24 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Добрий день, Марія Іванівна)
Luxurygirl• 24 января 2024
Ответ дляАноним_1858
обидва залежать від думки матері
Йопта….
Тулажка не знаю
Точно не первый
Коли мовчу- приємна жінка• 24 января 2024
не выбирайте пессимиста.
мой муж достаточно грустный и видит все в темных оттенках. я была веселой, а стала такой же, как он. я его очень люблю, он умный, хорошо зарабатывает, ни в чем мне не отказывает, но уже у меня закончились силы вытягивать его, поэтому мы теперь - два унылых грустных человека.
Поросенка• 24 января 2024
Ответ дляАноним_1858
обидва залежать від думки матері
Тікайтееее
Разгуляшка• 24 января 2024
Бліііін, нікого! Обидва прибиті