СкрипяСердцем• 24 января 2024

Професії, на які б ви не витрачали час?(очне навчання)

Чи є сенс взагалі вчитись на очній формі?(лікарі, стоматологи, провізори і інші життєво необхідні спеціальності як виняток)
Щебетушка• 24 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Я завжди думала, що в аптеці престижно працювати. Повага, знання препаратів, гарна зп. То виходить це не так.....
Це всім так здається. І так було років 15 назад. А зараз це бізнес. І це торговля. Нікого не цікавлять твої знання. Керівництво цікавлять продажі та виконання планів. Прийдеться впарювати щоб виконати план та заробити собі зп. Саме від цього залежить твоя зп.

автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Поділіться своїм баченням чим закінчується вишка?
Кому як пощастить. В кого є зв´язки той може взагалі в аптеці не працювати, а піти в фарм компанію, яких в нашій країні достатньо. Люди хворіли, хворіють і будуть хворіти. Як би це цинічно не звучало, але так і є, на жаль. І тому виробництво ліків буде збільшувати свої потужності, можливо буде збільшуватись кількість робочих місць. В аптеках в основному студенти працюють, молоді дівчатка. Скрізь, де я не заходила, в основному дівчата 18-25 років, 30 річних рідко я там зустрічала, ну хіба що в селах або в смт. Принаймні робота буде завжди, без копійки не залишишся
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляЩебетушка
І гарно платять якщо виконати план?
Щебетушка• 24 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Про зв´язки ми вже обговорили. Про виробництво вам теж відповіли, що необхідна відповідна освіта технолога. Хороші знання фарм.хімії і не тільки. Це не просто провізор. Є багато фарм.галузей. Фарм.компанії? Ким? Я запитала особисто ви себе як бачите?
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Я не казала, що я провізор🤣в мене взагалі інша спеціальність. І просто цікаво послухати за цю професію
Щебетушка• 24 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Стосовно дівчаток, то це так само як ви зараз міркуєте, що це престижно, а коли в процесі роботи розуміють куди попали і що вони собі щось інше уявляли, як ви зараз, то недовго ті дівчатка там працюють. Тому розумні люди туди не йдуть або ж кидають цю сферу. Маю на увазі аптеку.
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Але якщо так подумати, то не лише в аптеці тяжко працювати) правда ж? Будь яка робота з людьми складна

Щебетушка• 24 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Я знаю що ви не провізор і ніякого відношення до фармації не маєте. Ви комусь написали коментар ’невже вишка закінчується аптекою?’. А я і цікавлюсь, а яке у вас бачення? Що може бути після вишки, без досвіду і без уявлення як все відбувається на практиці.
Бегущаяпо• 24 января 2024
Например, Менеджмент, Учет и аудит - странные профессии непонятно о чем. Редкие специальности, типа библиотечного дела, или образовательных технологий в высшей школе.
Короче, много интересных профессий, непонятно зачем люди тратят 5 лет жизни на это
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Ну так ви самі написали, що без досвіду, певно це ключове слово без. Без досвіду і йдуть в аптеку зазвичай, щоб набратись стажу, знань. Потім ідуть в медпредставники, де збільшується кількість можливостей
Щебетушка• 24 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Сфера обслуговування важка. Але найбільш аптеки. Це мед.заклад і тут підвищені вимоги.
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
О да. Бібліотека, образотворче мистецтво. Якщо в людини є тяга до цього, то вона і так гарно намалює, зробить щось своїми руками
Щебетушка• 24 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Я казала про керівні посади без досвіду. Представники можуть бути і торгові. В нас багато представників було без мед.освіти. Які до цього торговими працювали.
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Так на керівні посади начебто ніхто й не претендує одразу після вишу. А там в кого як карта ляже, в когось зв´язки, в когось мега розум і тд
Кусачая Я• 24 января 2024
на вчителя, робота не пильна, тебе поважають, цінують
автор СкрипяСердцем • 24 января 2024
Ответ дляКусачая Я
Мені здається, що зараз і вчителів перетворили в обслуговуючий персонал, так само як і лікарів. Балувані дітки, їхні батьки які зразу що то біжуть з погрозами