Метелики на душі• 24 января 2024

Що треба знати перед підтяжкою обличчя

На одному фото звичайний вигляд, на другому - як я хочу підтягнути овал.
Підкажіть, наче десь я таке чула, що перед підтяжкою неможна робити уколи ботокса чи філери, це так? Якщо так - скільки часу повинно пройти? І ще питання - чи не можна хоча б кисетні зморшки проколоти перед підтяжкою, чи абсолютно усе тільки після? Останній раз колола філери років 5 тому, ботокс роки 3 тому. Що ще можете розповісти про операцію, хто у курсі? В лікарні треба залишатися, чи зробив і пішов собі? Антибіотики потрібні, чи інші ліки, що несумісні із гв?
П. С. Поки просто взнаю інформацію, що воно взагалі таке. Звісно, детальніше буду спілкуватися із лікарями згодом.
заварний look• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Тобто гіалуронку п´єте?
П´ю, але забиваю. Поки не відслідкувала результат. Але ж і сумлінним графіком похвастатись не можу. А ось сиворотку і кремчик точно бачу. Проте все ж більший результат для мене від вітаміна С, теж сиворотка. Вирівнюється тон, якесь внутрішнє світіння з´явилось, шкіра жива, пружніша, дуже приємно торкатись, жировий баланс вирівнявся точно, прищі ну буквально пару на місячні та й то через раз

Капуста Маша• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Цікаво... Так, п´ю дуже мало. Для мене це катування - пити воду... Можу тільки якщо лимону туди капнути, від простої води мене аж верне.
Соки люблю, особливо грейпфрутовий, тільки й пила б його.
Из опыта дня 3-5 заставляете себя пить, вот прям до не хочу, потом « сушняк» будет. Ну и хороший увлажняющий крем.
автор Метелики на душі • 24 января 2024
Ответ длязаварний look
А яку форму берете С? З Айхербу?
заварний look• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
От доречі пиття простої води - це дійсно одразу видно. Я теж не п´ю. Можу взагалі на склянці в день жити. Заставляю себе, наливаю пляшки, ставлю нагадування. Воду в раціоні видно одразу. По волоссю, нігтям, губам, слизовим, навіть очі блищать більше
Капуста Маша• 24 января 2024
Ответ длязаварний look
Вот 100%. У меня спецом стоят бутылки и я знаю что три бутылки за день надо выпить.
автор Метелики на душі • 24 января 2024
Ответ длязаварний look
Аж пішла випила) бо все про мене.
Волосся тьмяне, очі печальні, вигляд вимучений, губи завжди сохнуть.
заварний look• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
А яку форму берете С? З Айхербу?
В мене С в сиворотці, мажу просто зранку під крем і ввечері теж. Зараз Орджена ось така, мені підходить, правда тут концентрація не найвища
КаваЗМолоком• 24 января 2024
Мне 46 и сегодня 3й день после операции по подтяжке лица. У меня проблема основная была в шее, кожа висела ужасно, не второй подбородок, а именно лоскутом кожа. Вид мерзкий.
Операция не быстрая - 5 часов, сутки в стационаре и поехала домой. В стационаре обычные послеоперационные манипуляции - перевязка, капельницы. Носить компрессорную маску не снимая 2 недели, потом можно снимать по необходимости, но на ночь надевать. И так месяц. Швы болят, в маске ужасно неудобно. Мыть голову не раньше чем через неделю.
На Вашем месте бы не делала.
КаваЗМолоком• 24 января 2024
На Вашем, автор, месте не делала бы. У Вас все норм по фото.

автор Метелики на душі • 24 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
На Вашем месте бы не делала.
Дуже цікаво, дякую за розгорнуту відповідь!
МеняАЖтрусит• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
І ще питання: кисенті зморшки можна прибрати лише філерами? І буде неминуче ефект ’підкачених’ губів? Бо для мене це принципово, губи навпаки хотіла б навіть зменшити в ідеалі, але не дай боже нічого не робити такого, щоб виглядало, як ефект їх збільшення.
Нет! не только, массажем миофасциальным убирается (размягчается круговая мышца и возвращается ее объем)
МеняАЖтрусит• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
В мене недобір ваги навпаки. І після усіх пологів я жодного разу не набирала вагу, в мене протилежна проблема
Дайте лицу адаптироваться под новый вес! Автор, что с Вами? Куда Вы гоните?
заварний look• 24 января 2024
Ответ дляМетелики на душі
Дивіться, я вам зробила фотку. Не лякайтесь) Голову спеціально навіть трохи опустила, щоб було видно масштаб трагедії. Брилі, звичайно, є. Але їх трохи прикрашає загальний стан шкіри. Ось зараз шкіра після глиняної маски (вона підтягує, стягує пори, регулює секрецію), далі скрабик, вмивачка м´яка корейська, мені воно все змиває до скрипу. І зверху лише ота Орджена. На ніч ще крем намажу. Все. На лобі видно, як підсвічена шкіра, на носі. Знову ж таки, так, не 18, але наразі мені цього досить. Для сорока поки норм.