Файно Замало• 25 января 2024

їхали б на море на початку вересня, коли дитина школяр

2 клас, буде нова школа.
відпочинку буквально тиждень буде, ну до 10 днів з дорогою.
я не люблю жари, тому для мене жара буде каторгою.
Розглядаю перший тиждень вересня.
Хто так їздив, чи потім це погано відобразиться на навчанні дитини і спілкуванні?
Леді Душка• 25 января 2024
Звичайно.Що там дасть по навчанню тих 2 тижні? Безцінний час проведений разом з дитиною на узбережжі, що може бути кращим? Невже ще з цією війною люди не почали розуміти, що першочергове?

Меня много• 25 января 2024
Да, я бы ехала. Если есть возможность отдохнуть с детьми, всегда её использую к школе не привязываясь. Школу догонят. Неделя пропуска вообще не вопрос. Иногда болеют дольше(((

Кстати, сейчас с детьми младшего школьного возраста отдыхаем недельку и прогуливаем школу.
БолеИменее• 25 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Перший тиждень вересня жара всюди
Не має жари в Хорватії.
Не будь КакСвета• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Моим 12 и 10.
Они вообще не помнят все их отдыхи. Они с трудом помнят этот август где и что было.
А мій в 15 досі згадує своє перше море в 5))
Глубоководная селедка• 25 января 2024
Ответ дляФайно Замало
ну нова школа може бути нові віруси)))
Ой, я вас прошу, які віруси?! Ще тепло, всі вікна відкриті, все провітрюється.
Кукарикуууууу• 25 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Туреччина? Хорватія? Чорногорія? Іспанія?
Хорватия Черногория вообще никакой жары
220В• 25 января 2024
Ми їздили, залишилась дитина без підручників бо не вистачило всім, видали за два місяці тільки. А також посадили на останній парті)
Ну то таке)

Локшина на вухах• 25 января 2024
Напишіть бумажку в школу за сімейними обставинами і їдьте
БолеИменее• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Моим 12 и 10.
Ну хоч оздоровились)))
Вічний двигун• 25 января 2024
Автор, ми на місяць їздили на море в другому класі, з 8 вересня по 4 жовтня, правда тоді була змішана форма, виходили онлайн на деякі уроки, робили домашку,,всі шкільні причандали везли, пів валізи. Все чудово, нічого не пропустила дитина, а відпочила чудово.
Мизимец• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Моим 12 и 10.
Это от многих факторов зависит. Может запоминать было нечего особо, или пресытились поездками.
Кукарикуууууу• 25 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну если он редко ездит.
А мои с двух месяцев по два раза в год.
И требуют никогда их больше никуда не ’тягать’. И что лет им то море не сдалось.
Мы отдыхаем, а они сидят в апартах и раз в три дня на море вылазят.
Вічний двигун• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Нигде не встречала жары в начале сентября
Навіть в кінці вересня часто нестерпна спека.
Кукарикуууууу• 25 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Ну хоч оздоровились)))
Главное мы отдохнули.
Кукарикуууууу• 25 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Могу об этом только мечтать.
Вечером всегда и везде холодно.
Меряю линейкой• 25 января 2024
Конечно. Чай не первый курс института
БолеИменее• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ну если он редко ездит.
А мои с двух месяцев по два раза в год.
Ми щороку відпочиваємо по 2-4 рази. Правда з 3 років. З 5 років все пам´ятає. Але в нас цікаві відпочинки. Дуже дивують діти які нічого не пам´ятають і нічого їм не цікаво якщо це нова країна.
БолеИменее• 25 января 2024
Ответ дляВічний двигун
Це яка? 28 градусів?))
Не будь КакСвета• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ну если он редко ездит.
А мои с двух месяцев по два раза в год.
Ні, не рідко. Але пам´ятає гарно ту першу поїздку. І другу теж. Потім перша за кордон - теж пам´ятає.

Вічний двигун• 25 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Це яка? 28 градусів?))
За 30 добре.
БолеИменее• 25 января 2024
Ответ дляВічний двигун
За 30 добре.
Де? Хорватія, Греція, Чорногорія, Італія. Не має жари. Іспанія да.
Смурфетта• 25 января 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Як це? В 7 років дитина не запамʼятає море?
Ви все пам´ятаєте з своїх 7 років? Ні
Смурфетта• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я завжди.
АБВГДейка• 25 января 2024
Ответ дляФайно Замало
ну нова школа може бути нові віруси)))
Тиждень до школи нє? Я не думаю що прям так буде різнитися температура .а дитині краще в нову школу з першого дня все ж іти
миссАрфография• 25 января 2024
А наздогнати зможете ці 10 днів? Дитина реабілітацію проходила, то пропускала 2 тижні по 2 уроки. Кожного дня відпрацьовували ці уроки, це окрім домашнього завдання. Важко і мені і дитині було.
До цього моменту теж розглядала відпочинок під час навчання. Але тепер - ні.
Околовита• 25 января 2024
Ездим осенью каждый год, ребенок в 3м классе, на учебе никак не отразилось
Кукарикуууууу• 25 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Да, вообще ничего не интересно.
Salsa-24da• 25 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Ви ж тільки що писали, що влітку. В вересні то Туреччина чи Іспанія. Ну Греція
Кіпр
Смурфетта• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Хорватия Черногория вообще никакой жары
Угу. Останніх 6 років саме в вересні відпочиваю - спека неймовірна
Смурфетта• 25 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Могу об этом только мечтать.
Вечером всегда и везде холодно.
Ні