Кредитная• 25 января 2024

Покупка на ebay - не хочуть відправляти товар

Що робити в такій ситуації ? Моя ставка на ебей перемогла. Продавець пише повідомлення що не хоче продавати по цій ціні. Бо йому це задешево. Я можу це оскаржити? По правилах він же повинен продати по тій ціні ? чи це нормальна практика?
Tammy21• 25 января 2024
Не нормальна практика. Ви можете попередити продавця, що кинете скаргу. Зазвичай вони після цього відправляють, бо ібей банить дуже швидко і часто назавжди.

автор Кредитная • 25 января 2024
та от у нього нульовий рейтинг і він пише - я вас не хочу скамити, я просто хочу видалити лот.
автор Кредитная • 25 января 2024
Ответ дляTammy21
куди там скаргу кидати ? там є бот підтримки - в переліку питань такого навіть нема
Tammy21• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
Не підкажу, на жаль, я останній раз там диспут відкривала роки 3-4 тому, не пам´ятаю.
автор Кредитная • 25 января 2024
Ответ дляTammy21
от і у мене перша покупка і така ситуація
Tammy21• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
Дуже шкода( Намагайтеся купувати у продавців з рейтингом, там подібні ситуації не часто трапляються.
Автопортрет нурофена• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
А там легко покупать? Есть доставка напрямую в Украину?

автор Кредитная • 25 января 2024
Ответ дляTammy21
у мене специфічний товар просто - японський девайс. В Ураїні немає взагалі. В парашці є - я там не хочу. а тут на ебей аукціон і по дуже привабливій ціні - ніхто ставок крім мене не робив - а продавець не хоче по цій ціні тепер продавати
Tammy21• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
Жопка він. Але ви його ніяк не змусите, якщо він акка не боїться лишитися.
Кусман Сиру• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
Ну так если вам реально нужен этот товар, согласуйте другую цену , которая устроит обоих .
Паратруперсупер• 25 января 2024
Ответ дляКусман Сиру
Так, слушна порада! напишіть , яка ціна товару і яка у вас була ставка?
Фоточки нема• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
У таких продавцов ничего не покупаю Полный разводняк. Зачем это делают - мне не известно. Выставляют копеечную цену за товар в несколько сотен....Не хочу покупать из ломбардов, каких-то фирм - оптовиков. Лучше у владельца - ему проблемы не нужны, и как правило, они не дурят.
Фоточки нема• 25 января 2024
Ответ дляTammy21
Сейчас, всё изменилось. Но нужно порытся в меню - есть опция, без ботов.
Фоточки нема• 25 января 2024
Ответ дляTammy21
Правда, фактично, ніколи) Може, не зовсім як описано, але все так, що замовляєш. Ну і спілкування ніхто не відміняв...
Фоточки нема• 25 января 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Смішне питання...Ніхто не буде відправляти. Вся співпраця с закордоном - через посередників.
автор Кредитная • 25 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
та в тому і справа що ціна досить немаленька - я вже вищу не дуже то і можу запропонувати - ціна була 500 долл. моя ставка 520
Кили и Манджаро• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
А який девайс, якщо не секрет?
Экспертиза• 25 января 2024
Ответ дляКредитная
Цей аукціон за таким товаром не останній, будуть ще, пробуйте знову
Автопортрет нурофена• 26 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Ничего смешного не вижу. Есть заграничные сайты, с которых легко купить самим без посредников.

Фоточки нема• 26 января 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Сайты, может и есть, но не видела ни разу, чтобы eBay или Amazon, отправляли в Украину. Там, где окно: Доставка, указан список стран.