КАПСЛОЧНИЦА• 25 января 2024
Розлила чай на айфон
Випадково перевернула чашку з чаєм на столі і, здається, чимала частина потрапила на айфон. Я миттєво витерла телефон, просушила салфеткою, спочатку динамік здалось погано працював, через 30 секунд все стабілізувалось, хоча це міг бути і звʼязок поганий, не впевнена. Зараз телефон працює як було. Модель 11, чи варто звертатися у сервіс, чи пронесло?
КАПСЛОЧНИЦА
• 25 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Він ж водонепроникний.
Так, я і не занурила його, на нього зверху потрапило багато рідини, працює чудово, але чи може вмерти через місяць від корозії, або ще якісь наслідки
Сладкий лимончик• 25 января 2024
Взагалі то його виключають і дають просохнути.... На добу хоч би
Запасная спина• 25 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор теж така була ситуація і не раз. Але в мене хр. І вже 4 рік нормально собі працює. Тому не переживайте, якщо швидко витирли телефон, то йому нічого не буде. Їх під воду занурюють, і нічого.
Там все розмивчато• 25 января 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
В силікагель запхайте. Або хоч в рис
не надо! :)
Автор, работает? не трогайте)
Кондуктор троллейбуса• 26 января 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Для профілактики вимкніть і дайте йому висохнути повністю. Десь хоч на 6-8 годин.
Але не повинен. Я коли мала XS Max, то раз робила ним фото в басейні і нижня половина його повністю була в воді, правда не довго. Так він ідеально працює ще досі. Залишила його собі для ще однієї карти. Ніяких нарікань.
Перший айфон, здається 7, який став водонепроникним, купив мій колега, коли він лише зʼявився. Так він заради цікавості мочив його під краном. Нічого не було. Теж ходив з ним довго, рік точно, але здається, що більше навіть.
Невидимка Майя• 26 января 2024
та ничего страшного
мой вообще в унитазе утонул
они с 11го кажется делают водонепроницаемые
мой вообще в унитазе утонул