Дівка в намисті• 26 января 2024

Бизнес с садовыми центрами

Возможно ли вырастить саженцы и попросить садовые центры эти саженцы продать?
Согласятся?
Украина
Меряю линейкой• 26 января 2024
На ФБ подавайте
Купую постійно на фб сторінках
Квіти кущі дерева
забиякина• 26 января 2024
Можно. Оформляйте ФОП, выращиваете, заключаете договор на реализацию...
Вперёд;)
автор Дівка в намисті • 26 января 2024
Ответ дляМеряю линейкой
На ФБ подавайте
Купую постійно на фб сторінках
Квіти кущі дерева
Только не ФБ. Там или почти даром или никто не увидит мои объявления.
автор Дівка в намисті • 26 января 2024
Ответ длязабиякина
Вперёд;)
А если ФОП мой будет полгода без прибыли то как тогда?
забиякина• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Тогда у вас не выйдет ни...чего

Бизнес план нужно создавать. И учиться зарабатывать за остальные пол года. Да и в межсезонье тоже
Надежда-8877• 26 января 2024
А які у вас обсяги ? Скільки живців вирощуєте?
Такі да, це сезонний бізнес.
Кумася• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ви троянди по 500 грн вирощуєте чи що? Є дуже відомі продавці на ФБ, є гарні групи , де багато покупців. За копійки нічого не бачила
Великі міста періодично ярмарки проводять, візітівки дають, люди бронюють на наступний сезон, якщо нормальні саджанці. В кого є бажання- вигідно. Колега плодовими займається, то не 100 тис в місяць цілий рік, але за рік виходить гарно (знов -таки не пару млн, а пару сот тисяч)
автор Дівка в намисті • 26 января 2024
Ответ дляНадежда-8877
Такі да, це сезонний бізнес.
Бизнес сезонный и прибыль только в сезон продажи.
Планировала выращивать кустики крупного сладкого крыжовника, возможно до 1000 саженцев в сезон. И прибыль конечно от того может быть минимальной.
Меряю линейкой• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Вчіться налаштовувати рекламу
Робити крутий контент
І всі побачать
А якщо ви даром плануєте то даром і отримаєте
Цікаве ведення бізнесу ))
Меряю линейкой• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Зуби на полку
Податки та єсв треба все одно сплачувати
Ёшки_Матрёшки• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
А що плануєте?
Ёшки_Матрёшки• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Вибачте, але кому він треба?
автор Дівка в намисті • 26 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вибачте, але кому він треба?
А да, я ж забыла.. никому ж ничего не надо
Ёшки_Матрёшки• 26 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Та я серйозно
Якось не зустрічала я у своєму колі знайомих фанатів цієї ягоди.
До прикладу: у мене один кущ є. Смакові властивості дуже середні. Проте, вирощую ожину, смородину, лохину ( росте не дуже, нажаль). З чагарників топ по споживанню у нас малина .