ОноВамнадо• 26 января 2024

Немножко пощекочем нервишки на ночь

Расскажите истории из вашей жизни или жизни ваших знакомых, друзей, родных, которые связанные с паранормальными явлениями (видели духов, призраков, происходили странные вещи).
волосатое стекло• 26 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Бабушка заміжня була 2 рази , перший чоловік помер більше 20 років тому , другий ще живий. Так от , останні дні в житті вона вже нікого не впізнавала , не їла , і була майже завжди без свідомості , але в один вечір прийшла в себе і каже : там (імʼя першого чоловіка) прийшов за мною , каже що б не боялася він проведе …
Потім померла через пару днів .

Ще побачили що в будинку стіна тріснула після її смерті
Я вже не перший раз чую подібні історії,що помираючі бачать колишніх померлих родичів

Танцепесенная• 26 января 2024
Ответ дляволосатое стекло
То не завжди душі родичів , може бути в образі родича провідник , щоб перехід на тонкий план був комфортніше
волосатое стекло• 26 января 2024
Ответ дляТанцепесенная
Це хоч трошки заспокоює,що помирають вже легко і з полегшенням
Сирожено_пирожено• 26 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Кстати, ещё всегда знаю, когда в окружении кто-то беременный или вот вот забеременеет. Даже если с человеком не общаюсь, и он вообще в другой стране
Цікаво, а про мене що можете сказати?)
Злюка-закусюка• 27 января 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Цікаво, а про мене що можете сказати?)
Я же вас не знаю)