Вакцениро Вона• 26 января 2024

Ваше грудне годування?

Дівчат нам місяць, і от мені цікаво як у вас? Ви кормити за 1 раз обі циці? Чи одне годування одна циця, інше годування інша циця? І по скільки часу їдять ваші дітки?
ЧупакабраЗеБест• 26 января 2024
каждый раз одна грудь. по времени минут 25-40.

Пані з калабані• 26 января 2024
Я не кормлю , але сестра кормила однією одне годування
Я б такое не носила, но продаю• 26 января 2024
Двома кормила
Ду да ду да ду• 26 января 2024
Можна по-різному, як вам зручно.
Хочете збільшити кількість молока - давайте дві груді за одне годування, хочете зменшити - одна грудь за раз.
автор Вакцениро Вона • 26 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Це в майбутньому ніяк не вплине на вироблення молока? Бо я звернула увагу коли кормлю однією вона якось довше спить і менше зригує. А як міняю за одне годування циці то якось все навпаки.
Ошеламиссимо• 26 января 2024
В мене майже одразу одна грудь ’облінилася’ і з неї йде мало молока, то ж до неї прикладаю 2-4 рази на добу. Всі інші годування витягує інша грудь. 2 груді підряд даю тільки в лактаційні кризи, коли молока тимчасово мало в грудях.
Зараз малюкові 4 міс.
Мама Чели• 26 января 2024
Одна грудь 3 години. Навіть якщо дитина хотіла їсти через 1-1,5 год, то це була та сама грудь. Коли більше 2х годин, то дивилась по наповненості. Їли спочатку довго, з тим чим доросліше ставали тим менше часу було.
Мама Чели• 26 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Переднє молоко водянисте, більш рідке, аж блакитне буває, потім іде заднє, жирне. Проблем з кішківником від такого вигодовування також може бути більше, якщо весь час давати лише переднє молоко. Воно набагато легше висмоктується, дітки звикають до такого потоку і з часом доведеться постійно давати дві груді, бо одну буде ліньки йому смоктати
Без QR коду• 26 января 2024
Однією за одне годування, хв 8-10. Треба дивитись по дитині, якщо їй однієї вистачає то ок. Робіть як вам зручно.