ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 января 2024
Ну і навіщо ви оце написали?
Часто в темах про якісь негаразди автору закидають " ну і навіщо ви оце нам написали?"
А для чого, по вашому совєтчиця?
Для політичних тем? Чи " цю сумочку обрати чи цю?"
Де ще , як не на анонімному форумі, можна написати те, чого не скажеш оточуючим?
Так, іноді багато ниття.Таня до речі, як ви там?давно не чутно. Але ж коли все супер- нема й бажання йти кудись анонімно писати.
Для мене це місце, де можна виговоритися, підтримати , місцями посміятися. Коли все добре - я й пароль не пам´ятаю.
Тема так. На поговорити.
Уточнення, моїх тем ще сьогодні на було. І взагалі більше тижня як не було. Просто дивлюся по коментарям. Просто я читаю тільки теми з розділів про відносини, роботу , коли людям тяжко
А для чого, по вашому совєтчиця?
Тема так. На поговорити.
Дадосвидания• 26 января 2024
Людям не лінь зайти, щоб таке написати. Значить, їм треба свою самооцінку за рахунок знецінення інших піднімати, інші способи їм недоступні.
Манкоголік• 26 января 2024
Я такі коментарі бачу лише в темах, де автор нічого не пояснивши, просто пише три слова. Щось на зразок ’повечеряла, помідори смачні були’.
В танке• 26 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Я читаю лише хороше позитивне
Але тут нема такого сьогодні
Як це нема?
Міньєт за 500 грн?
неДоЖиру• 26 января 2024
Ну і навіщо ви оце написали ?
’Ну і навіщо ви оце написали?’
Якщо я шутю
’Ну і навіщо ви оце написали?’
Якщо я шутю
Пригаю-цибаю• 26 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Ну и чем не повод для поговорить?
неДоЖиру• 26 января 2024
Ви ж розумієте. Всьому є місце. Нема ж ніяких правил що можна писати, що неможна. Залежить від часу і настрою. Ну написали і ладно. Кому треба, знайде відповідь на це питання. Мені взагалі цей форум нагадує як базар-вокзал. Хто про що теми робить, відповідають. То таке...
Манкоголік• 26 января 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну и чем не повод для поговорить?
Біда в тому, що автор часто не відповідає потім. Це із розряду відкрити вікно, крикнути щось і закрити відразу))
Місячне Сяйво• 26 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Я читаю лише хороше позитивне
Але тут нема такого сьогодні
Як на мене тут таке буває дуже рідко, я б підписалась тільки на такі теми, а то часто саме тут псується настрій
парИла я парИла• 26 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
Ну і навіщо ви оце написали ?
’Ну і навіщо ви оце написали?’
Якщо я шутю
’Ну і навіщо ви оце написали?’
Якщо я шутю
Новий Буг ?))
ФрекенБок• 26 января 2024
Ответ дляМанкоголік
і? ну написала й написала. вам яке діло до того? я не заходжу в теми, заголовок яких мене не цікавить. і тим більше не пишу коментарі в не цікавих для мене темах
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 26 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Ну я ось також не відразу зайшла в коментарі. )
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 26 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вас и под анонимом узнать не сложно.
Были ваши темы, были.
І які?)
КликОЛЬКА• 26 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вас и под анонимом узнать не сложно.
Были ваши темы, были.
Вот, про смердючу дивчину, например))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 26 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Вот, про смердючу дивчину, например))
Ахаха. Ніть
То не моє