26 января в 18:17

Ви би ходили до такого майстра?

Хожу до майстра додому, їй 60. ( вона мені в мами годиться).Її чоловік часто сидить чи ходить в полі зору, буває щось коментує. Він дуже позитивна та приємна людина. Та буває він прям дуже мені посміхається, щось хоче мені розповісти, це і зрозуміло, йому сумно вдома. Останній раз він почув як я говорю про догляд за волоссям і зробив мені приємний комплімент з посмішкою. Майстер відразу почала нервувати, робити йому зауваження, принужувати його ( типу, зуби забув одягнути, говориш нерозбірливо). А насправді він дуже так нічого для 60 років, широкоплечий, засмаглий. Я прямо на фізичному рівні відчула її лють і трохи огидно стало, що вона торкається моїх рук і в цей час в негативі.Ніби я в чомусь винна. От думаю чи варто до неї йти, може знову будуть якій випади? Ви би пішли знову до неї?
СирОжино пирОжино 26 января в 18:18
Ніколи не ходжу додому до майстрів
Чарівне зіллячко 26 января в 18:19
Я б взагалі додому не пішла к майстру
Аnnеt 26 января в 18:19
мужик шастает и мешается с комментами, а плохая мастерица?
ДинамоКит 26 января в 18:20
Я не хожу ни по чьим домам
Зам. зав. Анонима 26 января в 18:20
Не пішла б
Угги в горошек 26 января в 18:20
Я думаю что негатив не от того, что он заигрывает, а от того что ей неловко, что дед шуточки шутит про клиентке и ее раздражает такое колхозное поведение. А в целом я домой ни к кому не ходила бы
Млинець Мій 26 января в 18:20
Тю. Головне, щоб гарно зробила свою роботу. Для чого Ви на себе тягнете чужі емоції. Живіть виключно своїми
АлінаАляАтиква 26 января в 18:20
Що хоч за майстер? Якщо депіляція бікіні.... ну таке ...
Як міряти? 26 января в 18:21
До 25 ходила на дом, сейчас могу позволить хороший салон красоты и не терпеть мужей, детей, собак
Козяка-маляка 26 января в 18:22
Автор,может он кобель был в молодости еще тот и ругается она на него не именно из-за Вас,а из-за того,что он не уймется никак и пытается заигрывать в таком возрасте.Не берите это на свой счет,вы же не знаете как они жизнь прожили
Млинець Мій 26 января в 18:22
Ответ дляУгги в горошек
Я думаю что негатив не от того, что он заигрывает, а от того что ей неловко, что дед шуточки шутит про клиентке и ее раздражает такое колхозное поведение. А в целом я домой ни к кому не ходила бы
В мене майстер манікюру має окрему облаштовану кімнату на 2 поверсі будинку(навіть з масажним столом), хто ще живе з нею в тому будинку не знаю, ніколи не бачила.
черная мамба 26 января в 18:22
Ответ дляАnnеt
мужик шастает и мешается с комментами, а плохая мастерица?
Де плохая мастєріца? Що ви вже вичитали поділіться
Пацан к успеху шел 26 января в 18:22
Не хожу домой, это неудобно. А цена такая же. Нафиг мне это надо
1 1
Стрекоза любви 26 января в 18:22
Автор, не беріть близько до серця. Може майстер подумала, що він вам докучає або трохи ревнощі заграли.
Аnnеt 26 января в 18:23
Ответ длячерная мамба
Де плохая мастєріца? Що ви вже вичитали поділіться
цитата: Я прямо на фізичному рівні відчула її лють і трохи огидно стало, що вона торкається моїх рук і в цей час в негативі.
ПампушОК 26 января в 18:23
Якщо це шугарінг, то чому він взагалі там шастає ще й волосся ваше обговорює. Троль
ЖивунаБагамах 26 января в 18:23
А вам це подобається)) а майстер «така-сяка» ай-яйй
1 2
автор Как нефиг делать 26 января в 18:24
Ответ дляПампушОК
Якщо це шугарінг, то чому він взагалі там шастає ще й волосся ваше обговорює. Троль
ні, манікюр
черная мамба 26 января в 18:24
Ответ дляАnnеt
цитата: Я прямо на фізичному рівні відчула її лють і трохи огидно стало, що вона торкається моїх рук і в цей час в негативі.
На негативі була, це не плохая
Аnnеt 26 января в 18:25
Ответ дляКак нефиг делать
ні, манікюр
вы в чужом доме. пришли, сидите, мешает ему у себя дома ходить как хочет и говорить что хочет.
я бы не ходила на дом.
автор Как нефиг делать 26 января в 18:26
Ответ дляАnnеt
мужик шастает и мешается с комментами, а плохая мастерица?
Не в тому річ, мені все одне хто там що коментує, говорить. Він в себе вдома. Тут інше: вона не може стримати свої негативні емоції, коли працює з клієнтом. Навіщо це клієнту?
автор Как нефиг делать 26 января в 18:26
Ответ дляУгги в горошек
Я думаю что негатив не от того, что он заигрывает, а от того что ей неловко, что дед шуточки шутит про клиентке и ее раздражает такое колхозное поведение. А в целом я домой ни к кому не ходила бы
Може і так.
Бутерброд и я 26 января в 18:26
Це ненормально. Я б не ходила.
Гарнюнька 26 января в 18:27
Я не хожу по домам делать маникюр или красить волосы. Ненавижу весь этот домашний движ посторонних людей
Сусідка зверху 26 января в 18:27
Я бы не пошла к мастеру на дом
автор Как нефиг делать 26 января в 18:28
Ответ дляКозяка-маляка
Автор,может он кобель был в молодости еще тот и ругается она на него не именно из-за Вас,а из-за того,что он не уймется никак и пытается заигрывать в таком возрасте.Не берите это на свой счет,вы же не знаете как они жизнь прожили
Добре, трохи заспокоїлась.
Кубик Рубика 26 января в 18:30
Ответ дляЯк міряти?
До 25 ходила на дом, сейчас могу позволить хороший салон красоты и не терпеть мужей, детей, собак
Иногда дело не в «могу позволить»
Моя мастер по эпиляции жила через дом, я к ней и в 9 вечера могла прийти, как-то и до полуночи сидели. Плюс не тратишь время на сборы и добирание в место с гордым названием «салон», туда-обратно
Аnnеt 26 января в 18:31
Ответ дляКак нефиг делать
Не в тому річ, мені все одне хто там що коментує, говорить. Він в себе вдома. Тут інше: вона не може стримати свої негативні емоції, коли працює з клієнтом. Навіщо це клієнту?
он её бесит. вас волновать должно только цена-качество.
вы же на дом ходите не за салонным уютом, а чтобы сэкономить? или зачем?
автор Как нефиг делать 26 января в 18:34
Ответ дляКубик Рубика
Иногда дело не в «могу позволить»
Моя мастер по эпиляции жила через дом, я к ней и в 9 вечера могла прийти, как-то и до полуночи сидели. Плюс не тратишь время на сборы и добирание в место с гордым названием «салон», туда-обратно
ось і я так. Взагалі не в грошах причина. Заробляю дуже добре (слава богу). Вона живе в моєму домі, приймає мене навіть в 21. вечора. В салоні дратують посторонні люди, я сижу напружена в салоні, багато пафосу і намагань розкрутити на бабло.( бо вони всі знають хто я у місті)
автор Как нефиг делать 26 января в 18:36
Ответ дляАnnеt
он её бесит. вас волновать должно только цена-качество.
вы же на дом ходите не за салонным уютом, а чтобы сэкономить? или зачем?
Тому що я сильно зайнята людина, багато працюю. Вона в моєму домі приймає мене навіть в 21 вечора, якщо в мене завтра важлива зустріч За це ( звоню коли хочу) більше плачу звісно.