маска Ілона• 26 января 2024
Девочки, подскажите, что можно придумать?
Подарок от мужа, эти сандалии, и немного поносила. Вот, перебираю шкаф и вижу, нету броши на одном. Искала, очень искала. Что делать?
Носки на подтяжках• 26 января 2024
Та взагалі не дуже помітно, наче так і треба) не думаю, що хтось прям буде вглядатися чи точно знає як вони мають виглядати. Чи зняти другу також хороший варіант
ТаЕщеОптимистка• 26 января 2024
Ответ дляПопадалочка
Викинути і забути що носили таку моду
Покажите свой гардероб
маска Ілона
• 26 января 2024
Ответ дляШеллар
Тепер я знаю як виглядають шкарбани.
Я не знаю, як виглядають ваші босоніжки, але це шанель і не думаю, що ваш коментар цінний і являється відповіддю на моє питання.
Невгамовна• 26 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Ну от того, что это шанель - они не стали красивыми
Ну що ви, мамо!• 26 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Зараз набіжать місцеві модниці і дадуть «цінних порад»
Фиктивная• 26 января 2024
Автор, где покупали? Если в Киеве, можете обратиться в магазин Шанель узнать, может они смогут помочь?
Ну що ви, мамо!• 26 января 2024
Автор, стильні босоніжки, в мене такого плану коач. Дуже зручні.
Зніміть одну брошку, якщо знайдете іншу, потім зачепите назад.
маска Ілона
• 26 января 2024
Ответ дляШеллар
Мадам Коко могла їх особисто ще при життю брошками прикрашати, але це ніяк не впливає, що це шкарбани.
А покажіть своі, раз так критикуєте
маска Ілона
• 26 января 2024
Ответ дляФиктивная
Я не в Украіні, варіант звернутися є, вони дають таку послугу?
Фиктивная• 26 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Мне когда-то ремонтировали кнопку на Вок, у нас в Киеве, давно правда было. Обратитесь на всякий случай.
маска Ілона
• 26 января 2024
Ответ дляФиктивная
Дякую, це варіант
ЗновЗдоров• 26 января 2024
Ответ дляБутербродница
Шо, у китайської шанелі одлетіла китайська цяцька?
С чего вы сделали вывод, что это Китай?
Бутербродница• 26 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
С чего вы сделали вывод, что это Китай?
У Шанели ничего не отваливается
автор сейчас нам и коробку и сертификат покажет
ЗновЗдоров• 26 января 2024
Ответ дляБутербродница
У Шанели ничего не отваливается
Это заблуждение, - отваливается, затирается, рвется.
Бутербродница• 26 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ну возможно только если это единственная пара обуви
, но у автора паль
Шалена красуня• 26 января 2024
Ответ дляБутербродница
, но у автора паль
Навіть безвідносно фейк чи ні, авторка серйозно сприйняла пропозицію звернутися до магазину і це так наївно, видно, що ніколи не стикалася ані вона, ані той хто запропонував. Дівчата, відкрийте пабліки - нічого вам шанель назад не пришпандьорить, яка б не була ціна покупки 😂
Все і одразу• 26 января 2024
У автора муж подарил, прямо как мой, начал сам нам обувь покупает, нравится ему бренды покупать, дочка просит ккакую- то подделку , в жизни не купит, Живенши ей купил кроссовки
маска Ілона
• 26 января 2024
Ответ дляБутербродница
У Шанели ничего не отваливается
Ото і видно, люкс в руках не тримала
Бутербродница• 26 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Ото і видно, люкс в руках не тримала
Так давайте просимо докази в студію
маска Ілона
• 27 января 2024