Цибулька зла• 27 декабря 2025

Що робити, якщо нові зимові чоботи виявилися слизькими

є реальні способи їх доопрацювати якось?
Фрикаделька• 27 декабря 2025
Можно пластыри на подошвы наклеить
Синди Кроуфорд• 27 декабря 2025
Наждачку наклеить на подошву
Байрактара• 27 декабря 2025
Клей типа момент полосками намазать. Дать высохнуть и спокойно бегать. Иногда обновлять. Читала, что ещё песком присыпают, но мне ок было просто полоски клея. И не видно, и реально помогает.
пАлАвинкА• 27 декабря 2025
Ответ дляФрикаделька
Можно пластыри на подошвы наклеить
Вони і хвилини не протртмаються
Трусиковед• 27 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Извините за глупый вопрос, но полосками в виде сетки или вертикали только, или горизонтали?)
Зараз на дієті• 27 декабря 2025
Ледоступы купить и на обувь надеть.
ЛюбимаЯНЬ• 27 декабря 2025
Я покупала ледоступи на якусь звичайну неслизьку пару.. а слизькі викинула типа через кілька років.. а були фірмові. Життя важливіше.
Паспортний стіл• 27 декабря 2025
Носити коли льоду нема.
Ниф_ниф• 27 декабря 2025
Купить жестковатую сетку-наждачку, отрезать кусочки, вытереть подошву спиртом и приклеить
Паспортний стіл• 27 декабря 2025
Якщо радикально, то є спеціальні шипи, які вкручуються в підошву. Але пошкодите підлогу в помешканні. В мене в селі є такі чоботи. Знімаю одразу в прихожій.
Можна їх сточити трохи.Робила в майстерні взуттєвій.
Гигиенишвили• 27 декабря 2025
Ходить медленно и аккуратно
Байрактара• 27 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
Я мазюкала поперёк подошвы, там как раз узор подошвы позволял)
Трусиковед• 27 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Спасибо!
ГейСюда• 27 декабря 2025
Не носіт їх на ожеледь, тільки на чистий асфальт. А на слизоту купіть черевики на рифленій підошві
Не обижаюсь• 27 декабря 2025
У мене на слизоту відносно дешеві бабушкоходи, і плювати що вони не фонтан, зато я знаю, що не впаду.