Цибулька зла• 27 декабря 2025
Що робити, якщо нові зимові чоботи виявилися слизькими
є реальні способи їх доопрацювати якось?
Байрактара• 27 декабря 2025
Клей типа момент полосками намазать. Дать высохнуть и спокойно бегать. Иногда обновлять. Читала, что ещё песком присыпают, но мне ок было просто полоски клея. И не видно, и реально помогает.
пАлАвинкА• 27 декабря 2025
Ответ дляФрикаделька
Можно пластыри на подошвы наклеить
Вони і хвилини не протртмаються
Трусиковед• 27 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Извините за глупый вопрос, но полосками в виде сетки или вертикали только, или горизонтали?)
ЛюбимаЯНЬ• 27 декабря 2025
Я покупала ледоступи на якусь звичайну неслизьку пару.. а слизькі викинула типа через кілька років.. а були фірмові. Життя важливіше.
Ниф_ниф• 27 декабря 2025
Купить жестковатую сетку-наждачку, отрезать кусочки, вытереть подошву спиртом и приклеить
Паспортний стіл• 27 декабря 2025
Якщо радикально, то є спеціальні шипи, які вкручуються в підошву. Але пошкодите підлогу в помешканні. В мене в селі є такі чоботи. Знімаю одразу в прихожій.
Можна їх сточити трохи.Робила в майстерні взуттєвій.
Байрактара• 27 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
Я мазюкала поперёк подошвы, там как раз узор подошвы позволял)
Трусиковед• 27 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Спасибо!
ГейСюда• 27 декабря 2025
Не носіт їх на ожеледь, тільки на чистий асфальт. А на слизоту купіть черевики на рифленій підошві
Не обижаюсь• 27 декабря 2025
У мене на слизоту відносно дешеві бабушкоходи, і плювати що вони не фонтан, зато я знаю, що не впаду.