Люблю Украину• 26 января 2024
Дитячі образи
Мене моя близька подруга звинуватила в крадіжці Сама обікрала сусідів. А звалила вину на мене. І люди повірили ій, бо подруга була дуже з заміжньої сім"´ї
А чи були одібні ситуації у вас?
Сладкий лимончик• 26 января 2024
Мене були у школі і знущалися дома. Найбільш боляче згадувати, як мати ставилася до мене, як до жінки-конкурентки і детально розбирала, що у неї красивіше, ніж у мене, яка вона красуня і як мені не пощастило, що я на неї не схожа. Хоча зараз я розумію, що це зовсім не так. Але пізно.
Перша скрипка• 26 января 2024
Да были в лагере девочка запрятала свой кошелёк, а думала что я украла и обвинила меня, я вывернула все свои вещи но хорошо что были вожатые в комнате и она при них нашла его у себя под матрасом. Но не помню извинилась она или нет, помню что я попросилась переселить меня в другую комнату.
Люблю Украину
• 26 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
По це варто говорити.
А не носити в собі.
Я теж все життя приховувала.
Лише сьогодні наважилася створити тему
А не носити в собі.
Я теж все життя приховувала.
Лише сьогодні наважилася створити тему
Сладкий лимончик• 26 января 2024
У мене з моїм племінником різниця 7 років. Він був у моїх батьків ціле літо і йому щодня купували якісь гостинці, то цукерки, то морозиво, то лимонад. Тільки йому, мені ні. Хоча я теж була ще дитиною 9-10 років.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 января 2024
Не було такого, бо мало з ким спілкувалася і тим паче була вдома у когось.
Люблю Украину
• 26 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вам пощастило❤️
Примарочка• 26 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Аналогично. Я училась в 5 классе, вторая смена, дядя с женой крутились на базаре, а я смотрела их сыновей и каждый день опаздывала в школу. Детям приносили киндеры и шоколадки, а мне даже спасибо никто не говорил.
Ряженка• 26 января 2024
Нагадали мені історію мого дитинства. Кузина жила в іншому місті, але дядя привозив її до нас в гості. Вона страждала клептоманією, бо інакше я просто не зможу це пояснити, так як дядя (її тато) гроші їй давав. Ми з нею йшли в супермаркет і вона там крала цукерки, жувачки, все маленьке. Коли я їй казала, це не робити, вона обіцяла, що більше не буде, але далі непомітно, навіть для мене, щось виносила. Я боялась сказати вдома, мені тоді було років 13-14, а вона молодша, всю вину б на мене б звалили. І от одного разу її охоронець таки зловив, добре, що хоч просто налякав і відпустив.