Ми стали більше їсти шоколаду?Ми стали такі багаті?Результатов: примерно 3 530 (0,49 сек.)
Порошенко за рік війни збагатів на 224 мільйони ...
УНІАН
› por...
Перевести эту страницу
26 дек. 2023 г. — Порівняно з минулим роком статки Порошенка виросли на 224 мільйони доларів та складають майже 1 млрд доларів. Відповідні дані опублікувала ...
Порошенко збагатився за час війни і увійшов до трійки ...
UKR.NET
› society
Перевести эту страницу
За рік війни статки колишнього президента України Петра Порошенка виросли на $224 млн, що зробило його одним із трьох найбагатших олігархів країни.
За рік війни Порошенко збагатився на 224 мільйони ...
› economics
Перевести эту страницу
26 дек. 2023 г. — За рік війни Порошенко збагатився на 224 мільйони доларів і наздогнав Пінчука з Ахметовим ... Народний депутат Петро Порошенко увійшов у трійку ...
stopcor.org
› ukr
Перевести эту страницу
26 дек. 2023 г. — Порошенко збагатився за час війни і увійшов до трійки головних олігархів країни ... За рік війни статки колишнього президента України Петра ...
«Міфи» виборчих перегонів. «Сліпий траст» Порошенка ...
Без Брехні
› mif...
Перевести эту страницу
«Сліпий траст» Порошенка і збагачення у 82 рази – правда і вигадки. Після оприлюднення Президентом України Петром Порошенком річної декларації за 2018 рік ...
Порошенко увійшов в ТОП-3 олігархів: за рік війни ...
Новини bigmir)net
› 74...
Перевести эту страницу
26 дек. 2023 г. — Порошенко увійшов в ТОП-3 олігархів: за рік війни збагатився до 1 млрд. доларів ... Народний депутат Петро Порошенко увійшов в трійку ...
Порошенко за рік збагатів майже у 100 разів, але ...
Волинські Новини
› ...
Перевести эту страницу
1 апр. 2019 г. — Як пов´язані ці явища і те, що у Порошенка стало різко багато грошей – розбиралася «Страна». Як Порошенко розбагатів в 2018 році. Президент ...
Від Порошенка, як від хвороби, – нелегко позбавитися
ТОВ «Земля і воля
› vi...
Перевести эту страницу
Петро Порошенко – п´ятий президент, але жодний з його попередників не зумів так збагатитися за роки правління, як збагатився «євроінтегратор». Ще й за які ...
Лише за рік війни статки Порошенка зросли на $224 млн
UKR.NET
› society
Перевести эту страницу
Порошенко збагатився за час війни і увійшов до трійки головних олігархів країни (Стопкор). 26 грд. Порошенко за рік війни збагатів на 224 мільйони доларів та
УНІАН
› por...
Перевести эту страницу
UKR.NET
› society
Перевести эту страницу
› economics
Перевести эту страницу
stopcor.org
› ukr
Перевести эту страницу
Без Брехні
› mif...
Перевести эту страницу
Новини bigmir)net
› 74...
Перевести эту страницу
Волинські Новини
› ...
Перевести эту страницу
ТОВ «Земля і воля
› vi...
Перевести эту страницу
UKR.NET
› society
Перевести эту страницу
Veronika83• 26 января 2024
Ответ дляИрина 789
А я синий и фиолетовый люблю!
Блин, не пробовала фиолетовый, черный тоже ничего!
Ответ дляIsidda
Це в нас не злиплося скільки цукерок лупити при таких цінах?Чи звідки баблішко у депутата?
Ви ж у кожній темі пишете як ми процвітаємо. Як новобудови розлітаються як гарячі пиріжки. Та хіба у таких багатих людей не вистачить грошей на якусь шоколадку?)
Svetlana-7070• 26 января 2024
Це все шоколадні батончики з кокосом 😂 я кожний день до кави беру 😂
Veronika83• 26 января 2024
Ответ дляPiracanta
Так, не спамьте тут! Тема про шоколад! Лучше скажите, что из рошена любите вы)
По у мене на 2 місці після Зелі.Якщо віддасть мені квартиру і 1000 людям на які кинули нас тоді порошенка влада як лохів .В мера Ірпеня 90кв у власності .ЖК Княжий двір,Шевруд і ще 5 будинків.Гроші здерли ,а нас послали .Так і стоять котловани.Все є у СМІ.Люди гроші заплатили повністю.
Veronika83• 26 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
А вот ромовая баба на любителя)
Раз песочим Порошенко, ещё в его копилку
.
На фоне просьб о помощи Украине, Даша Счастливая шокировала Давос нарядом за 2 млн
Полный ’фарш’: лоферы Loro Piana, шарфик Луи Виттон, Мерседес «Брабус», сумочка Эрме за 30 штук евро и пик моветона – соболиная шуба за пятнашку евро. Даша Счастливая – подружка Марины Порошенко и подчиненная Петра Порошенко повергла в шок форум в Давосе, где просили финансовую помощь для Украины. Но шокировала не своими выступлениями, а нарядом за 2 млн. С таким луком на пару миллионов тускнеет даже ее фото с Kulm Hotel, ночь в котором стоит 2000 евро – пишет политолог Валентин Гладких.
Эксперт подчеркивает, что такие дорогие наряды подчиненной Порошенко, еще недавно работавшей на Медведчука, резонировали с просьбами о денежной помощи Украине. «Впрочем, что можно ожидать от свиты, когда сам Петр Порошенко, обогащается в условиях войны настолько, что заканчивает 2023 год в тройке самых богатых олигархов с состоянием почти в 1 млрд долларов”, - резюмирует эксперт.
.