Навчіть як проходити кордон з pesel ukr, їхатимемо потягом з дитиною... Давати їм паспортні показувати дію ? Шось казати? Шось перевіряти? Як це робити правильно, би не втратити pesel?
Ответ дляLove_Love_Love_
О гооосподи🤦🏼♀️
Вам все скажуть що дати і що робити
Важко пояснити?
Ответ дляУслада
Дію точно показувати, полякам.
Не розумію як же вони відмічають в´їзд/виїзд? Якщо просто показувати
Ответ дляМарина ФР
При выезде на польской границе даёте паспорт и говорите что есть дия, и тычите им. При въезде так же. Все. Но выплаты и статус иногда слетают у тех кто и не выезжал, поэтому каждый выезд это лотерея
Дякую... І в ідеалі мали б ставити печатку туди і назад? Я так розумію дія їм для того би вірно вписати статус пасажира, тобто турист/не турист? Але ж у поїзді багато людей, як вони пам´ятають в кого який статус
Ответ дляУслада
Паспорт сканірують, дію дивляться.
Навіщо ви себе грузите?
Бо перелякана ще, вперше ж..кучу страшилок пишуть, от і залякана
Ответ дляangelannet
Покажите дію- не ставлять,
не покажите, поставлять штамп і буде рахувати безвіз