А що таке?• 26 января 2024

В кого діти з інвалідністю до 18 років?

Чи отримуєте ви путівку для оздоровлення або реабілітації в санаторій чи спеціальні центри, або можливо вам компенсує сумму цієї поїздки держава?
Танго утрьох• 26 января 2024
Нічого ніколи не отримували, декілька разів пропонували від поліклініки відправити дитину саму. Компенсації ніякої немає, люди реабілітацію за свій кошт проводять, не те щоб компенсували щось (

Зупка_цем• 26 января 2024
По 309 останове ездили пару раз.
В денежном эквиваленте вам точно никто ничего не будет компенсировать и не предусмотренно это.
автор А що таке? • 26 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
А в соц захисті не пробували дізнаватися? На скільки я знаю, то кожен рік мають запропонувати реабілітацію або компенсацію 16 тисяч чи 20 не в курсі точно, сама буду йти дізнаватись про це
Сизоока бестія• 26 января 2024
Теоретично могла б, але незацікавлена в цьому
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляА що таке?
Вы говорите про 309 постановление, 16 или 25 тыс зависит от тяжести и подгруппы . На руки вам эти денежные средства никто не даст, переводятся на счёт реа.центра и по факту мало у кого получается каждый год воспользоваться этим.
Сизоока бестія• 26 января 2024
Ответ дляА що таке?
Так, але це не зовсім те, що ви хочете. Реабілітацію на цю суму ми отримували, але це не путівка в санаторій
Танго утрьох• 26 января 2024
Ответ дляА що таке?
Там сказали, що треба бути малозабезпеченим. Але зараз вони не займаються цим, передали повноваження у ЦНАП.
автор А що таке? • 26 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Зрозуміло
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляА що таке?
Зрозуміло
Бывают ещё какие то местные программы от города , но далеко не везде,надо узнавать. У нас раз в год 10т дают.

автор А що таке? • 26 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
На сайті КМДА ( Київ)знайшла, що можуть за бажанням компенсувати 50% санаторно-курортного лікування. Але ще не перевіряла в дійсності
Зупка_цем• 26 января 2024
Ответ дляА що таке?
В Киеве читала была или есть программа Турбота ,там что то с санитарно-куротным лечением ,подробностей не знаю .
Глубоководная селедка• 27 января 2024
В мене поруга з малим вже років 4 їзде. Це все зубами вигризати треба, але як перший раз зробите, то далі вже і ви знаєте і вас знають. Деякі направлення в поліклініці (може в ЦНАПі - можу помилятися), санаторії Одеської області, наприклад, травень чи вересень - не в сезон. Взимку Трускавець, зараз подала документи на Модричі 5 днів 30 тисяч приблизно. Є допомога від місцевого бюджету чи депутатам міської і обласної ради +16 тис компенсують... Отак з миру по нитці і їздять постійно.
Глубоководная селедка• 27 января 2024
До речі, не тільки з інвалідністю. Так само маєте право просто якщо диьина просто на обліку у вузького спеціаліста знаходиться. Ми з подругою так і взнали, коли однокласниця повезла малу, бо з дискинезією на обліку стоять, то їздять щороку в Трускавець.