Купи слона• 26 января 2024
Дівчата, хтось замовляє самостійно з італійського Premiata?
Оце і все запитання))) можливо, хтось замовляє без посередників. Хочу замовити кросівки, можливо хоч 30 євро зекономлю.
Куратор дебошей• 27 января 2024
Живу в Італії. Дивилася на днях на неї в магазині) не розумію взагалі. Дорого навіть зі знижкою. Я по акція купую D&G за 200-250 євро в кінці сезону. Правда, не знаю, що там подобається.
Купи слона
• 27 января 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Вибачаюсь, але тема не про ваші вподобання.
Купи слона
• 27 января 2024
Ответ дляВсеЧетко
послушаю, тоже носим семьей премиату, только вчера купили тут у нас
Ви купляєте в офлайн магазині чи замовляєте?
ВсеЧетко• 27 января 2024
Ответ дляКупи слона
в офлайн купляю зазвичай
ВсеЧетко• 27 января 2024
Ответ дляКуратор дебошей
на Преміату не дивитися треба, а носити, вважається самим комфортним взуттям