Щебетуха• 27 января 2024
В якій лабораторії краще?
Потрібно здати ттг. В якій лабораторії краще? Щоб не дуже дорого
осень харашо• 27 января 2024
В любій. Ціни майже однакові. Дивіться, може де якісь знижки є. Онлайн зарестуватись, оплатити, в багатьох лабах є 10-15 % знижеи
Щебетуха
• 27 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
В сінево зараз можна по програмі нсзу безкоштовно зробити.
В сінево?? ви не плутаєте, у них хіба таке можна?
Попа как у Кардашьян• 27 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
🚨УВАГА 🚨 В ДЕЯКИХ МІСТАХ - ВИДАЄ ЗАРАЗ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩО У звʼязку з вичерпанням середньомісячного обсягу послуг наданих Сінево НСЗУ в рамках програми медичних гарантій дана послуга за пакетом медичних гарантій стане знову доступною для оформлення через 2 місяці. Для запису слідкуйте за інформацією на сайті або зверніться, будь ласка, до контакт центру за тел: 0 800 60 55 00»
ДваДваВісім• 27 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Так це відносно недавно у них запустилося таке. Зателефонуйте їм уточніть як і що. Бо я знаю, що тільки треба направлення, а більш детальніше думаю вони підкажуть краще.
Щебетуха
• 27 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
дякую, буду їм дзвонити
Марс атакует• 27 января 2024
Ответ дляЩебетуха
??? Это анализ крови. Сдавала в Синево и через какое-то время в Диле. Результаты одинаковые
ДваДваВісім• 27 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Треба напевно набрати і дізнатися чому так
Панна Кота• 27 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
У мене таке не показувало, дивно
Все буде Україна• 30 января 2024
Я в Ескулаб колись здавала. Там за 1 гривню по соціальній ініціативі можна було.. та і загалом у них не дорого ціни десь такі як в Ділі. Сінево дуже дорога :(((
Гореотума• 01 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ви напевно давно ціни не порівнювали. Не сильно ціни відрізняються плюс зараз в сінево можна ще і підписки взяти - там буде економія 20% виходить. Треба дивитися рахувати. А в ескулабі я натикалась на ті аналізи по 1 грн, але щось там не було мені потрібних, може спеціально так роблять, щоб менше людей здавало..