Зайканалужайке• сегодня в 10:04
Випуск 4 клас
Чи відмічали ви? І де саме, в якому форматі?
Ми щось зовсім затягнули та й займатися цим ніхто не хоче, але дитина моя би зраділа, то думаю може варто самій щось пропонувати. Як ви відмічали і чи були задоволені? Я більш склоняюся напевно до природи
Фенте Фря• сегодня в 10:06
на вднг гуляли
но я до сих пор не пойму что это за выпуск - из одного класса в другой
Зайканалужайке
• сегодня в 10:08
Ответ дляФенте Фря
на вднг гуляли
Ось й я так думаю. Ну це прощання з молодшою школою та першою вчителькою. Але мова не про щось грандіозне, а так щоб в пам´яті залишилося
Пургену мне• сегодня в 10:08
Выпускной каждую прожитую неделю празднуем.
А у ребенка в 4 классе был лазертаг. Мне во время войны не хотелось на детские стрелялки смотреть, не пошли. Шашлыки, дети бегали, по фоткам нормально было для присутствующих.
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:09
В школі був випускний. Наша вчителька побоялась кудись з дітьми йти, тому в класі вона сама провела свято з нагородженням та маленьким концертом, потім дітей забрали в актову залу грати з аніматорами. Після всього був святковий обід в шкільній столовій, замовляли окремо за додаткові кошти. Це було позаминулого року
Фенте Фря• сегодня в 10:09
Ответ дляЗайканалужайке
какая память - через месяц все забудут
а через год-два и вообще не вспомнят
Угги в горошек• сегодня в 10:09
Не святкували. Було тільки в школі свято з віршиками та піснями. Це ще до війни і ковіду - 2019 рік.
Зайканалужайке
• сегодня в 10:09
Ответ дляТебеОноНадось
Может денег у родителей нет скидываться на это все
Може в когось й немає, однак у більшості немає бажання це організовувати
Ноунэйм• сегодня в 10:09
Діти ходили з класним керівником у парк, там були квести і пікнік. Було це перед війною. Дітям сподобалося, батькам теж. По грошам зовсім незатратно вийшло.
Зайканалужайке
• сегодня в 10:10
Ответ дляПургену мне
Дякую за ідею
Зайканалужайке
• сегодня в 10:11
Ответ дляАнгел-предохранитель
У нас в школі нічого не організовують, навіть випускного в 11 класі((( якби так було - це б був найкращий варіант
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:11
Ответ дляФенте Фря
на вднг гуляли
Це випуск з початкової школи. В багатьох школах це вже окремий підрозділ, іноді в окремій будівлі. Потім діти переходять в старшу школу і не завжди всім класом.
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:13
Ответ дляЗайканалужайке
В нас організовувала вчителька та батьківський комітет. Просто спочатку все це треба було погодити з адміністрацією школи. Випускних четвертих класи було 3, тому бронювали час в актовій залі, щоб класи не перетиналися
Зайканалужайке
• сегодня в 10:13
Ответ дляНоунэйм
Дякую, так би й ми хотіли. А на квести замовляли аніматорів чи самі придумували?
Зайканалужайке
• сегодня в 10:14
Ответ дляАнгел-предохранитель
Це дуже гарно сплановано!
Заздрість то погано• сегодня в 10:14
Ответ дляЗайканалужайке
открою секрет, все годы в школе ни у кого нет желания заниматься. так как все денег не сдают а разруливать тем, кто занимается.
мы сходили в кафешку, аниматоры заглянули на полтора часа. пришли по желанию, кто хотел и кто сдавал
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:15
Ответ дляЗайканалужайке
Це дуже гарно сплановано!
Насправді це не складно. До речі ми ще й випускну фотосесію та альбоми робили. Як раз квітли сакури та тюльпани біля фотостудії.
Заздрість то погано• сегодня в 10:16
Ответ дляАнгел-предохранитель
подружка сейчас в бешенстве от этих альбомов, по две штуки содрали, всех в одной позе пофоткали, и коллективная фотка - две штуки.. не киев. такое себе
Тишком нишком• сегодня в 10:16
Ответ дляЗайканалужайке
Бо нема настрою свята. От такі кислі будуть і на святкуванні. Організатори стрибають, а діти як дерев´яні, бо їм воно не треба. У наших випуск з дев´ятого був. І за півроку вже ніхто згадати не може, що там було.
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:16
Ответ дляЗаздрість то погано
В нас все готувалось десь з початку 2 семестру, щоб не було накладно для батьків,то гроші збирали поступово кожного місяця. Суму чесно кажучи не памʼятаю, але не дорого це точно, ніхто не сперечався і наче всі були задоволені
Ноунэйм• сегодня в 10:17
Ответ дляЗайканалужайке
Замовляли.
Заздрість то погано• сегодня в 10:18
Ответ дляАнгел-предохранитель
ну да, начали со сборов в сентябре и собирали понемногу. А толку спорить? И я не выносила на общее суждение, что у меня свекровь лежачая и проблемы мои со здоровьем, но это не значило, что я спокойно сдавала эти суммы.
ну пережили и ладно.
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:18
Ответ дляЗаздрість то погано
Дніпро. Ми замовляли в Альбомба. Ціну не памʼятаю, щось 1200 чи 1400. Групових фото здається 3 розвороти і якісь фото «оживаючі»
ТебеОноНадось• сегодня в 10:20
Ответ дляЗайканалужайке
Так они вам просто не сказали что не считают это нужным и это не выпускной,все дальше учатся
Плюс в наших реалиях тяжело планировать
Можно спонтанно пойти в парк развлечений и все
Плюс в наших реалиях тяжело планировать
Заздрість то погано• сегодня в 10:20
Ответ дляАнгел-предохранитель
моя закончила в 22 году и альбом выпускной( 11 класс) за 800 гривен, но фотки все супер, постановочные и выездные, штук 15 итого.
а не вот это вот, что она мне скидывала, когда привела ребенка на фотосессию. я так поняла, еще надо найти того фотографа
Слобожаночка• сегодня в 10:20
Тоже предстоит это все наблюдать в Вайбере со стороны, 4 кл, пока тишина, но есть прибацаных пару мамок, точно будут что-то затевать, даже не спросив есть ли у людей сейчас фин.возможность
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:21
Ответ дляТишком нишком
Наші в 4 класі були веселі, раділи святу. Все залежить від настрою в родині та вчительки. Якщо батьки радіють, то й дитина теж. Адже діти це наше відображення. Якщо мама з татом за вечерею регулярно гімном поливають школу та вчительку, то звідки у дитини буде святковий настрій 🤷♀️
Ангел-предохранитель• сегодня в 10:22
Ответ дляЗаздрість то погано
ну пережили и ладно.
А хіба дитина має залишатися без свята через те, що бабуся лежача? У дитини має бути дитинство і відчуття свята. Це ті якорі, які вона пронесе через все життя
Фенте Фря• сегодня в 10:22
Ответ дляАнгел-предохранитель
я вас прошу - мой радовался громче всех, потому что прощался с нелюбимой учительницей
а не любили ее всей семьей