Як ухурделю• 27 января 2024

посоветуйте пожалуйста травника

который разбирается в травах. город не важен.
Люблю пиво• 27 января 2024
Здесь должны быть знающиеся по травам. Опишите что именно нужно.
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
https://www.zelena-planeta.ua/
особистий досвід був.
Анонимушка• 27 января 2024
Подскажите, кто знает, травами реально вылечить, например, полипы эндометрия?
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
https://www.zelena-planeta.ua/
особистий досвід був.
помогли лекарства?
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляЛюблю пиво
трава для проблемной жкт, скажем так
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
помогли лекарства?
так,допомогло,а саме з дитиною зверталася щодо аденоїдів. Після відвідування лікарів,які пропонували операцію,схопилася за останню надію саме у Наталії Петрівни. Раніше,вона особисто проводила раз на місяць консультації. Завдяки її лікуванню дитину не оперували. Результат був після двух місяців сумлінного лікування. Від щирого серця рекомендую спробувати.
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
спасибо большое. просмотрела - очень даже не плохие настойки. а без консультации их врачей можно принимать? или обязательно консультации?
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
я ,звісно,зверталася особисто,з дитиною не могла експерименти ставити)
Якщо є можливість потрапити на консультацію,то звісно,це буде краще.
Якщо і до Наталії Петрівни потрапити,то взагалі у Вас би був найкращий варіант. Вона лікар від Бога. вона професорка ,не самозванка. Консультація була тоді безкоштовна. Дуже рекомендую до неї.
Трави,то теж ліки. ними теж можна нашкодити. Треба бути дуже обережними. Подивіться їх карту здравниць,вони по всій країні є.
Саджу все зарання• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Екомед. Бажано консультація їх лікаря, він підбирає добре по діагнозу , вивчає дослідження, мед.карту і призначає схему
Саджу все зарання• 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Це Ви за Земну?в неї чоловік був лікарем від Бога, а в неї знання набуті
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Так,за неї. Я виказую свою думку і свій досвід.) Те,що я бачила своїми очима на консультації в неї-то для мене було диво. На жаль ,чоловіка її не застала.
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Alcogolic• 27 января 2024
Я беру уже больше 10 лет у этого человека. У меня ЖКТ (панкреатит, дуоденит) https://www.facebook.com/profile.php?id=1000350915...
Саджу все зарання• 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
А я застала. Він був - сила. Вона пропонувала моїй знайомій-біоенергетику (діагностувати, але для знайомої потік людей дуже вел.навантаження) ще 20 років назад співпрацю.
Її поважаю , звичайно.
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляAlcogolic
а как с ним связаться? он отвечает в фб? если ему озвучить проблему, он посоветует траву? или к нему ехать надо?
Alcogolic• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Он может ответить в Фейсбуке. Да озвучте свою проблему. Или вот его телефон: +380679298245 Александр Иванович. Свои лекарства травы, настойки отправляет почтой.
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляAlcogolic
благодарю. а вы не боялись их принимать? у него, я так понимаю, нет даже мед образования
Alcogolic• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Я когда с ним познакомился лично был в очень не хорошем состоянии, перепробывав много разных схем лечения (таблетки и т.д.). Его сборы трав мне очень помогли и вытянули в ремиссию, и я у него беру переодически сборы. Мед образования у него нет. Он самоучка как я понял.
Вы спросили посоветовать я ответил. А дальше решайте сами.
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляAlcogolic
:))) извините:))) увидела ваш ник:) рада за вас, что вам помогло. еще раз спасибо. ник поменяйте;
Alcogolic• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Да ничего) Ник из прошлого) Но менять пока не хочу)
Саджу все зарання• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Додатково можете поспілкуватися з власниками ТМ Седнівські трави, в них це сімейний бізнес , три чи чотири покоління вже. Я колись на ековиставці спілкувалася з Світланою., дуже толково все
автор Як ухурделю • 27 января 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую велике. Це в інсті?
Саджу все зарання• 27 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Дякую велике. Це в інсті?
Я їх магазин на промі бачила