Точу ляси• 27 января 2024

Аналоги кроксів

Які аналоги дешевші ви купували? Треба крокси дитячі в басейн, тисячу гривень не бачу сенсу витрачати. Але і не хочеться, щоб смерділи гумою за кілометр і щоб не були тверді і незручні. В прольотах дивилася, треба 35-36 розмір, немає ніде таких. На розетці знайшла Luck Line і Jose Amorales. Може хтось купляв, як їхня якість?
Горня капучіно• 27 января 2024
В секенд зайдите , там нет подделок
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляГорня капучіно
В секенд зайдите , там нет подделок
Не розглядаю купівлю бу.
Valechka-mk• 27 января 2024
Обычные шлепки купите. Зачем аналог кроксов?
ВыФсеВрете• 27 января 2024
Часто на крокс бывают акции
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляValechka-mk
В кроксах зручно і устілка ортопедична і фіксується п´ятка
Valechka-mk• 27 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну так это в кроксах. В аналоге не будет этого.
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Часто на крокс бывают акции
Дивилася, але ціна на такий розмір 800 + доставка мінімум
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляValechka-mk
На вигляд ніби є
Файна цьоця• 27 января 2024
Если Вам дорого кроксы, то зачем эти понты. Это просто шлепки. Вам не все равно для бассейна, есть там ортопедическая стелька или нет. Вы ж плавать собираетесь, а не круги вокруг бассейна наматывать. И ничего они особо не фиксируют
ВыФсеВрете• 27 января 2024
Купіть українську ’віталію’. Колись давно купляла донці- клоги як клоги

Joybees прикольні- але теж дорогі
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляФайна цьоця
З розрахунку, що поб і міг потім ходити біля будинку в них, не тільки в басейн. Їх зручно закинути в пральну машину і вони як нові, чистенькі
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете

Joybees прикольні- але теж дорогі
Дякую, пошукаю
ВыФсеВрете• 27 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Дякую, пошукаю
’Бывший генеральный директор американского бренда обуви Crocs вместе со своим сыном запускают в США новую марку литьевой обуви под названием Joybees’

це крута марка, але не така розкручена
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляВыФсеВрете

це крута марка, але не така розкручена
26 доларів на оф сайті і 990 грн на розетці
ВыФсеВрете• 27 января 2024
Ответ дляТочу ляси
трошки дешевші...я в житті тільки дитячі в магазині бачила. Прикольні, на вигляд повинні бути зручними
Файна цьоця• 27 января 2024
Ответ дляТочу ляси
В любых клогах или шлепках можно ходить возле дома. Кроксы так же само прибиваются, как и остальные шлепки. Еще у детей очень быстро растет нога. Если Вам дорого, то возьмите шлепки, как в АТБ. У моих детей есть и кроксы, и шлепки по 3-5 евро. Супер разницы я не заметила.
Ms. Доброта• 27 января 2024
Покупала на рынке. Сразу принюхивалась. И искала мягкие (сам материал есть мягче, есть жёстче)
Отлично все. У меня есть Крокс оригинал, просто нужна была другая форма немного. Разницы не вижу, запаха нет.
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляMs. Доброта
А яку фірму купляли? Я була на ринку, сказали, що на зиму їх поховали, нема ніде
Ms. Доброта• 27 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Хто зна яка там фірма. Ноунейм)
У нас палатки де тільки взуття, там і тапочки і ще щось, не дивилась. І ’крокси’ були. Не так як влітку, але були
автор Точу ляси • 27 января 2024
Ответ дляMs. Доброта
Хто зна яка там фірма. Ноунейм)
Я так зрозуміла, що на кожній тм є якісь знаки. Забіжу завтра ще на інший базар, може там будуть
Ms. Доброта• 27 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Можливо там і є щось. Але не дивилась, бо не думаю, що на ринку назва мені про щось би сказала