Все будет, но потом• 27 января 2024

Ви б могли виграти у проекті Супермама?

Я впевнена, що я ідеальна
Люблю джаз• 27 января 2024
Там же все по сценарію
Виграє зовсім не ідеальна а навпаки

Птица секретарь• 27 января 2024
Нет, я объективно себя оцениваю. Идеальных нет, вы тролль или с огромными комплексами )
Щедрик• 27 января 2024
Наведіть 10 тезисів, чому ви вважаєте себе ідеальною 😉
Мозговая пилочка• 27 января 2024
Ні, я бідна
Люблю джаз• 27 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
А бувають малі комплекси ?
Лукава Кішка• 27 января 2024
Легко. Попросила бы, чтобы сценарий писали под меня
Птица секретарь• 27 января 2024
Ответ дляЛюблю джаз
А бувають малі комплекси ?
Да, бывают такие, с которыми проще справиться

ЗавЛабСнаб• 27 января 2024
Ні, у мене дома ’легкий безпорядок’. Обізвали б засранкою та наставляли б низьких оцінок
Кумедна• 27 января 2024
У мене підліток. Я вже ні в чому не впевнена. Хочеться її прибити, я постійно нагадую собі, що це ж моя дитина, а я її мама! Мені хоч би мамою лишитись, можна без супер.
Тундиринда• 27 января 2024
Ви некоректно написали. Не ви ідеальна, а ваш гаманець якщо там є декілька тисяч доларів)))
Белая и пушистая• 27 января 2024
Якщо ви вмієте грати, плакати на камеру- так
Мама Чели• 27 января 2024
В супермаме работают сценаристы из Битвы экстрасенсов. Имейте в виду
Викачую яйцями• 27 января 2024
Ні, в мене має грошей і гарного інтер´єру, щоб інші мамки мені гарні бали виставили.
А в житті в мене гарний контакт з дитиною і взаєморозуміння . Але з грошима не вдалося
Оч@ров@Шк@• 27 января 2024
Я б не виграла. Такою дурою, як там показують, навіть я не зможу притворитися.
Харчовий тріль• 27 января 2024
Нет, я не с#ка и не могу обс@рать других.
Люблю пиво• 27 января 2024
Однозначно да! Если бы была сама собой и рассказала как воспитываю детей) но я в таком балагане не участвую. моя жизнь не показывается в телеке)))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 января 2024
Дивилася уривками випуск,в якому відьма Марія Тиха знімалась. Хто там виграв?
Непереможна• 27 января 2024
Ні. В мене 2 знайомі знімались у цьому проекті. Після виходу обидві були на грані нервового зриву. Мені таке не треба.
Ло Шарик• 27 января 2024
Ответ дляНепереможна
Ух ти. А що за випуски якщо не секрет?

Непереможна• 27 января 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ух ти. А що за випуски якщо не секрет?
Секрет. Обидві дівчини ідеальні люблячі матусі, але їх такими дурепами показали. Я в шоці була. Одній з них життя зломали. Їй дуже зле було після передачі.
Біток чи ефір?• 27 января 2024
Ответ дляНепереможна
Она не понимала, куда шла? Это шоу, главное- рейтинги, а для этого нужны зрелище и скандалы.
Перша леді колгоспу• 27 января 2024
Нет.
4есотка• 27 января 2024
Ні, я кар´єристка і засранка
Голена блондинка• 27 января 2024
У меня б соцслужбы пришли забрали детей наверное, детей трое, близнецы 10лет и самостоятельный прекрасный ребенок 22лет , а и кот отморозок , часто шум ,и гам ,и разборки
Непереможна• 27 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Це були одним з перших випусків. Вони йшли поділиться опитом. Хотіли щось покращити. Получить консультацію психолога. Це був обман.
4есотка• 27 января 2024
Ответ дляНепереможна
В мене знайома в холостяку знімалася, так її там команда у 6ть чоловік доводила, щоб потім на інтерв´ю вона ридала
Карма хамелеона• 28 января 2024
Ответ дляНепереможна
Цікаво,з якою метою вона туди йшла?
Платять добре?
Непереможна• 28 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Цікаво,з якою метою вона туди йшла?
Платять добре?
Написала вище.
Карма хамелеона• 28 января 2024
Ответ дляНепереможна
Написала вище.
Так вони нічого не платять?
Йшли дівчата виключно з альтруістичних переконань і консультацію психолога отримати?
Непереможна• 28 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Так вони нічого не платять?
Коли дівчатам дзвонили, то їх умовляли поділиться опитом. Дівчата непогано заробляли і оплата як компенсація за витрачений час. Там не в грошах було діло. Ну і обидві клюнули на раскрутку інстаграм сторінок, де рекламували свій бізнес. Там же ж конкурс самореалізації, типу.