Ку-кусик• Изменено 28 января 2024
Допоможіть з фото
На сайт не вставляється фото у повному розмірі.То голова,то тулуб то ноги. Скріншот і зменшення розміру не допомагає.Як його розтягнути?Обмеження в розмірі.Дякую.
Спішу - перекидаюсь• 28 января 2024
Незрозуміло, що за сайт, але, можливо, проблема в тому, що воно невідповідної форми. Наприклад, на сайті має бути квадрат, а у вас прямокутник, тому просто обирається довільний його фрагмент
Ку-кусик
• 28 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Там є квадрат в якому фото розтягується,але розтягнути на повний розмір не вдається.Кусками((
Мамаша в бигудях• 28 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Инстаграм? Тоже постоянно эта проблема