Тоня Тар• 28 января 2024

Карпаты летом с детским клубом. Посоветуйте

посоветуйте пожалуйста отдых летом в Карпатах, я и 2 детей 8 лет и 1 год. Хотелось бы шведский стол и детский клуб, чтоб было чем заняться старшему. А ещё чтоб был бассейн, ну или другая возможность поплавать
Эта_Шикарна)• 28 января 2024
Я знаю в риксосе есть и таоре, но это Трускавец
Парова машина• 28 января 2024
Ворохта, Трускавець 365 не розглядаєте?
mims• 28 января 2024
Два роки підряд були з дітьми у Трускавці в готелі Трускавець 365. Для старшого сина брали тур Дісней 365 - він з 6 років, здається. Дитина проживала з нами в номері, вранці після сніданку дітей збирали аніматори, і вони їхали то в гори, то в зоопарк, то в театр, та і в самому готелі влаштовували розваги. Займаються з дітьми до самого вечора, до 20-00. Харчування 5-разове для дитини включене в тур. Собі ми брали проживання з дворазовим харчуванням. Басейн у готелі є, але він каркасний і без підігріву. Минулого року з готелю були організовані поїздки в інший спа-готель з критим басейном.Також через готель можна замовити безліч екскурсій, але молодший син ще дуже малий, то я не їздила.
Є готель у Ворохті цієї ж мережі зі схожою концепцією. Я там не була, але по відгуках в Трускавці краще.
автор Тоня Тар • 28 января 2024
Ответ дляmims
от якраз його і розглядаю, але думала, ще щось як альтернативу глянути. А підкажіть, як харчування, молодшому було що їсти?
автор Тоня Тар • 28 января 2024
Ответ дляmims
а ще підкажіть в якому місяці були? бо влітку часто дощіть
mims• 28 января 2024
Ответ дляТоня Тар
Харчування доволі непогане, шведський стіл. Звісно, не турецький олл, але вибір страв є, і все смачно. Для малої дитини однозначно можна щось знайти. Цього року, як усе добре складеться, теж плануємо їхати.
mims• 28 января 2024
Ответ дляТоня Тар
У 2022 році були в кінці червня, дощів не було. А у 2023 - на початку липня, то тоді добре заливало) але дощ, хоч і сильний, але короткочасний. Один день тільки у дітей відмінили виїздну екскурсію, замість неї ходили в кіно.
автор Тоня Тар • 28 января 2024
Ответ дляmims
дякую
mims• 28 января 2024
Ответ дляТоня Тар
дякую
Нема за що! Якщо зупините вибір на цьому готелі, раджу бронювати чим раніше, тим краще, бо минулого року в кінці травня на червень місць уже не було.
Тюрюнь_Тюнь• 28 января 2024
Ответ дляmims
Супер, навіть не знала про таке, дякую
Розбещена цяточка• 28 января 2024
Ответ дляmims
А якщо пам´ятаєте, яка вартість була минулого року на вашу компанію?
mims• 28 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Нас було четверо: ми з чоловіком, старший син 7 років і молодший - 10 місяців. Жили в номері ’тримісний стандарт’. Сину брали дитячий тур, а собі проживання (дворазове харчування входило в вартість). Вийшло 17 тисяч.
Розбещена цяточка• 28 января 2024
Ответ дляmims
Дякую!
автор Тоня Тар • 28 января 2024
Ответ дляmims
цього року мені порахували 30000 :(
mims• 28 января 2024
Ответ дляТоня Тар
цього року мені порахували 30000 :(
Ого! Це на літо? Я цікавилась на новий рік, теж приблизно така сума була. Я думала, це через те, що свята, усі ціни піднімають.
автор Тоня Тар • 28 января 2024
Ответ дляmims
так, я питала на червень. Подружка в 2023 з дитиною 7р платили близько 10000, а в цьому році сказали буде десь 18000-20000
mims• 28 января 2024
Ответ дляТоня Тар
Хм... Щось я морально не готова платити такі кошти( при всіх плюсах відпочинку в цьому готелі.