Тантрический кекс• 28 января 2024
Дуже болить горло у дитини 2.5роки.
Дівчата, порадьте щось. В доньки червоне горло і дуже болить. 2 педіатра постійно призначають тантум-верде або стоматофіт а-міні.
Нажаль, їй жоден з препаратів не полегшує болю. Чим ще дієвим можна бризкати?
Тантрический кекс
• 28 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
А лікар? Може там ангіна
Ну я ж написала, що радять. В цей раз так само((
Чесно брешу• 28 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Ви написали: постійно. З стартпосту не очевидно, що цього разу ви там були.
Тантрический кекс
• 28 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
Просто при кожному зверненні одні й ті самі препарати(((
Цікавий писочок• 28 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Лизак, фарингосепт.
Какой диагноз у ребенка?
Тантрический кекс
• 28 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Лизак, фарингосепт.
Какой диагноз у ребенка?
ГРЗ
Анонимушка• 28 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тантум-верде - это пустышка, гомеопатия
реально? а що там з гомеопатії? бо я щойно подивилась склад, це не гомеопатія. Полоскалка і льодяники дуже гарно працюють
Анонимушка• 28 января 2024
Є ще гексаспрей, орасепт. Але нам тантум-верде добре підходить. Мабуть, треба індивідуально вам підбирати.
ЧупакабраЗеБест• 28 января 2024
Ответ дляАнонимушка
мне врач сказал что это гомеопатия. я такая ога спасибо, поняла.
Анонимушка• 28 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
почитайте інструкцію, це не гомеопатія 200%. Полоскалка гарно обезболює точно. Ми спреї не використовуємо, а полощемо горло дуже часто.
Тролю як можу• 28 января 2024
Педиатр назначал Лисобакт комплит, по инструкции он от 6 лет, малому было 3. Но он часто у нас назначает что-то эдакое. Лечит вроде нормально.
Еще можно орасепт.
И дайте нурофен даже если температуры нет.
Еще можно орасепт.
ЧупакабраЗеБест• 28 января 2024
Ответ дляАнонимушка
да? та может быть, я полоскалки детям не даю, очень опасно
Стильна штучка• 28 января 2024
Ответ дляАнонимушка
Орасепт містить фенол, я б не рекомендувала його
Анонимушка• 28 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я навчила сина полоскати горло досить рано. Тому що це найефективніший спосіб при болю в горлі. В такий спосіб всі бактерії виполіскуються, а не ковтаться. Там паче, що спреєм не можна часто, як і льодяники, а полоскати можна часто. Не одним і тим же, а сода/сіль/фурацилін спокійно можна чергувати і часто полоскати. Тому за 1-2 дні ми з горлом справляємось. В мене це професійне і достить часто, тому лише послокання горла. Льодяники це вже додатково. Спреї в нас можуть викликати спазм ( на жаль був такий негативний досвід з дитиною)