Кидстаффовка• 28 января 2024

Мама впевнена що виграла 350000 за покупки

Як боротися з залежністю, просто руки вже опускаються.Мама, 72 роки, впевнена що вона "переможниця", її номер випав в розіграші і як тільки вона купить якусь хрінь то виграє ці гроші.Спочатку була посилка за 600 грн, я позичила їй ці гроші, думала побаче що фігня і заспокоїться, потім за 3000, ці вже я не позичила, вона дочекалася пенсії і викупила її.Потім була посилка за 6000, вона напозичалась у рідні.Тепер посилка за 9000. 7000 вона позичила а далі вже ніхто їй не позичає, вона бігає по знайомим і малознайомим людям з проханнями позичити, матюкається дома, що навіть ті хто на мішках з грошима сидять нічого не дали, щоденно мене дістає позич, ну я віддам, аж поки я не вибухаю і не починаю вже орати на неї.З інтернету вже читала їй купу публікацій що це лохотрон, рішення суду в який подавав такий же лох як мама на той Золотий фонд(суд відмовив бо в їх правилах написано що словом переможець називають всіх, кого допущено до подальших покупок, а оті бумажки з "виграшем" це типу заохочення покупця, купляйте і побачите таке насправді)- все як горохом об стінку.
Очі як у наркомана, розповідає що їй виграш і в доларах і в гривнях перерахують, ось тільки позич...
Вже нерви мої не витримують(Таке враження що завтра піде під атб жебракувати лиш би зібрати недостаючу суму.Живе з нами, так що дистанціюватися і не бачити цей ідіотизм не можу.Хтось таке, спостерігав, чим закінчилося?Або щось порадьте.Ця гобана посилка буде лежати на пошті до 31 і чую, таки виклянчить десь та викупить
Лама_мама• 28 января 2024
Ответ дляромашина
Якщо доставка НП та в неї кнопочний телефон без інтернету, то вона отримує смс про надходження посилки на відділення?
Тоді блокуйте тел НП у неї в телефоні, з якого надходять смс.
Якщо встановити собі на телефон додаток на її номер, то смс перестануть приходити, все буде в додатку. Тільки я не зрозуміла, яку поштарку з НП жде бабця.
Астановитесь• 28 января 2024
Ответ дляОченьценная
Подходите на 2 ближайших отделения Укрпочты и разговариваете с начальником. Возможно пишете заявление, на отказ от посылок на такой то адрес, фамилию итд.
Меня такие советы поражают
И что ктото согласится? Это же незаконно
Человек не признан недееспособным, с чего ,бы за него ктото чтото решал?
Астановитесь• 28 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Ваша мама нагадала маму героя з фільму Реквием по мечте -
Залежну від вікторин чи таблеток, це жах, яке тоді на мене справила враження в мої 16, навіть більше ніж він, наркоман.
Покажіть їй фільм. Може вам це вже писали, не читала всіх відповідей 🥲
Вона від таблеток для схуднення була залежна
Астановитесь• 28 января 2024
Ответ дляCarin
Всякое бывает, могли соседи и вправду какую-то хрень ляпнуть, а гипертрофированное восприятие в таком возрасте дорисовать...

Я всегда вспоминаю эту историю, хотя и у соседей, но может быть в любой стране ):

Мужик долго жаловался во все инстанции на соседа сверху, который его облучает. Когда к нему пришли эмчеэсовцы, которых он все-таки уговорил заняться его бедой, в квартире все было, как положено в таких случаях: обклеенные фольгой потолок и стены, навязчивые рассказы об облучении. С пострадавшим пообщались, успокоили. Для порядка решили зайти и к соседу, но больше для того, чтобы узнать, не беспокоит ли его параноик. Сосед открыл двери, и спасатели увидели с десяток включенных микроволновок, стоящих открытыми дверцами вниз. Мужчина объяснил, что так он борется с живущим снизу инопланетянином, который хочет поработить мир.
Где вв прочитали эту байку?
Как минимум микроволновка не включится с открытой дверцей
Блин это уже как истории с детсива про гроб на колесиках
Марічка• 28 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Лучше номер телефона ей смените.
Плюсуюсь. Взять поменять маме симку ночью, она и знать не будет.
Родственникам и её подружкам (только если адекватные) объяснить ситуацию, дать новый номер и попросить чтобы маме не говорили.
Мейк-ап форева• 28 января 2024
Ответ дляАстановитесь
Меня такие советы поражают
Звичайно це незаконно але таке воно наше жахливе реальне життя. Діти бережуть ті кошти що мати протоинькує з дому, на пошті маленькі зарплати і аони охочі до хабарів. Так і живемо.
А ці падлюги що дзонять і кажуть забрати на пошті посилку з документами дуже хитрі- по телефону бабці кажуть максимально запевнюючи що вона вже обрана для виграшу (хоча справді обрана для участі у лохотроні) і хоч 500грн за одну посилку все одно зочуть збити
Carin• 28 января 2024
Ответ дляАстановитесь
Где вв прочитали эту байку?
В сети )

У меня нет этой шняги, но вот Вам ролик с youtube, к-рый выдает гугль:
Мать драконов• 28 января 2024
Погуглите, на Интере программа была, как бабуля квартиру просрала на эти ’фонды’. Пусть посмотрит на досуге.
Мою маму тоже пытались втянуть, еле уговорила не давать паспортные данные, иначе потом тоже уже нельзя отказаться... там внизу мелким шрифтом написано, что мол получая первую посылку я обязуюсь ГОД выкупать товары это шарашкиной конторы.
Короче, ей потом с разных номеров еще пол года наяривали, никак ’выигрыш’ отдать не получалось.
Оченьценная• 28 января 2024
Ответ дляАстановитесь
Меня такие советы поражают
Согласятся.
Не законно - это обдирать пенсионеров, заставлять покупать овощерезки методом обмана.
Бабушка стала жертвой мошенников, это легко доказать.
неДодекаэдр• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Посилки на нову пошту приходять, не думаю що там погодяться назад їх відправляти без згоди отримувача( А чому цю шарашку не саджають- напевно в них все продумано, ось навіть рішення суду випало в гуглі, де врешті-решт відмовили позивачеві, то цей золотий фонд вже прохаваний що і як оформити щоб безнаказанно чудити
https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/84...
А хто радить забрати, поламати, то це ж не добра тиха бабця-кульбабця, яка поплаче, вона ще буде орати матюкатися міліцію викликати, а дома двоє дітей, так не хочеться цих картин(
Будинок мій, до речі, то хоч за це можна не переживати.Мама свого не має і після свого розлучення живе в моєму
а нельзя покупать что-то в авроре а говорить, что это посылка?
Астановитесь• 28 января 2024
Ответ дляCarin
В сети )

https://www.youtube.com/watch?v=9jc12-7-6BY
Ну знаете не все что пишут в интернете тю или показывают в ютюбе правда
Нужно критическое мышление развивать
Carin• 28 января 2024
Ответ дляАстановитесь
Нужно критическое мышление развивать
Я очень критически полагаю, что при желании открыть дверцу микроволновки во время работы вовсе не проблема, было бы желание, даже не говоря за перепайку микросхем ). Тем более, что подобная пикантная история была у нас в ’ментовском’ доме на Бреуса, она была связана с объективной проблемой стройматериалов после 1986 года.

Но дело даже не в этой истории, сказка ложь - да в ней намек, часто в жалобах стариков есть настораживающие моменты из окружающего мира, к-рым нужно уделить внимание, а не списывать на угасающее мышление.
Благодарю Вас за великолепный менторский тон, хорошего вечера вс )
ФсеСама• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
В першій за 600 грн був крем типу супер крем від суглобів, я дивилася в інтернеті такий 45-50 грн коштує.В другій за 3000 якийся наколінник типу теж супер лікує Ще вона мені пробувала втюхати щоб я мастило якесь купила, в Аврорі таке 55 грн коштує а втому каталозі 350.
А що за 6000 та за 9000 я вже й не питала бо мене й так калатає на цю тему, думаю ще якась хня в десять разів дорожча
Сказать мама ты живёшь с нами на продукты деньги давай и на коммуналку
ФсеСама• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Живе з нами, то комуналку ж я плачу, їсти є що.Раніше вона вкусняхи собі купляла багато, всякі шкатулочки та подібну хрінь а тепер не купляє, та й їсть погано, все за ті гроші сушиться
Может отдельно пусть живёт, где её жилье?
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ дляCarin

2 соседа 2 маразматика)))
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
хорошая идея. Типа сама с почты забрала посылку. И прислать письмо, что у них номер счета поменялся. И она будет деньги переводить дочке. Гениально))) Только не просто реализовать.
Манкоголік• 28 января 2024
Автор, выше прислали отличную идею. Покупаете кремов в авроре и говорите маме, что вы забрали с почты посылку и заплатили 6 тыс. Она отдает вам сколько есть, остальное типа вы доложили. И все спят спокойно. Только номер маме сменить, чтоб больше не звонили.
Манкоголік• 28 января 2024
Ответ дляФсеСама
ну она скажет , что у нее нет. И что?
автор Кидстаффовка • 28 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Укрпоштою каталоги приносили, з якого треба вибирати товар на посилку.А нову пошту, я так розумію, вона вибрала для доставки бо вона хвилини три від нас іти
Проня_Прокоповна• 28 января 2024
Перше,перекрити їй канал інформації.
Далі, спитайте нащо їй тей виграш?
І так, контролювати, щоб боргів не набралася.
автор Кидстаффовка • 28 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Напевно, ні, там ще ж і папірці висилають що ти переможець.Вона й не в маразмі, адекватна ніби по мисленню(крім цієї ситуації)
неДодекаэдр• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Ну у нас принтер ,муж нафотошопил бы и напечатал всякой хрени,включая бланк почты.
Тогда терпите, денег у нее нет,постепенно успокоится.
Цукрові вишні• 28 января 2024
Ответ дляАстановитесь
так вже перечитала синопсис у вікі, дуже давно дивилася, призабула, але їй там постійно вікторина ввижалася
Цукрові вишні• 28 января 2024
Автор, ще треба її налякати - сказати , що як буде світити своєю адресою і номером всюди - прийдуть до неї в хату, відслідять, коли вас не буде, і можуть і документ и на квартиру забрати і її отруїти, і ніхто знати не буде. Чи вивезуть в ліс у мішку, квартиру на себе перепишуть,
короче, дійте.

Вам треба узнавати жінку чи чоловіка, що кодують від алкоголізма і ігроманії, подруга моєї мами чоловіка років 20 тому закодувала. Чоловік просто вернувся до життя, нормальна родина знову, ттт