Трахтибидох• 29 января 2024

Чи є сенс доробляти квартиру чи одразу ремонт робити?

Квартира ціла, всюди ремонт свіжий, крім однієї кімнати. Кімната ремонт з 2005 року. Обої яскраво зелені, диван/меблі формату ясен.
Жити в квартирі плануємо 3-4 роки, а далі продаж. Щоб ви робили з цією кімнатою? Чоловік пропонує лише меблі змінити. Я думаю або все переробляти, або не чіпати нічого.
So_so• 29 января 2024
Я бы переклеила обоих и поставила мебель типа икеи.
Фрикаделька• 29 января 2024
Переклейте шпалери. Це недорого
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Переклейте шпалери. Це недорого
Але це в плані зручності ситуацію не покращить( лише в плані візуалу.
Бо меблі, то питання дійсно зручності.
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляSo_so
Теж такий варіант розглядаю найбільше.,
Еленка14• 29 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Бо меблі, то питання дійсно зручності.
Ви ж не писали, що вам не зручно. Як можна здогадатися? А чим не зручні меблі? Надто старі? Не функціональні?
Я тертий жук• 29 января 2024
Обои покрасить в белый.
Мебель сменить если есть деньги.
Леди_в_ночи• 29 января 2024
Сделала бы ремонт
Трільчиха• 29 января 2024
Я бы за 3-4 года от зеленых стен с ума сошла)).
Если обои виниловые и хорошо приклеены, их можно покрасить белой акриловой краской. Это не дорого)
Пишу_граммотно!• 29 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Бо меблі, то питання дійсно зручності.
Тогда поменять обои и поставить нужную мебель
Фрекен бок• 29 января 2024
Мебель очень дорого, на 4 года я бы не вкладывалась, максимум что-то дешевое, но будет ли оно лучше того что там есть - вопрос. Обои переклеить дешево. А какой функционал комнаты?
sur_sur• 29 января 2024
А ,,диван/меблі формату ясен,, - то як?
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляЕленка14
Ну я писала, що меблі формату ясен. Вони нові неякісні, а з роками розсохлись, провисли і то дно.
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Кабінет чоловіка, вітальня. Тобто стіл 200% будемо замовляти інший, бо він працює дистанційно і тут стіл якийсь шкільний.
Залишається ще шафа, диван.
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляsur_sur
А ,,диван/меблі формату ясен,, - то як?
Неякісні.
sur_sur• 29 января 2024
Ну, приблизно здогадалася, що з ними щось не так, але що то за вираз? Сленг? Ніколи не чула)
Фрикаделька• 29 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Бо меблі, то питання дійсно зручності.
То й меблі змініть
Трохи злякана• 29 января 2024
Перефарбувати чи переклеїти шпалери дешевше, ніж заміна меблів, тож великої погоди ці витрати вам не зроблять. Я би зробила.
Тим більше, немає нічого більш постійного ніж тимчасове(. Ми 1к квартиру купили у 2020, перед самим ковідом. Теж думали на 3-4 роки, але стан економіки вніс свої корективи, і якщо ми раніше відкладали 800 долл/міс, живучи на зйомі, то зараз 800 долл - це уся моя зп(. Я вам, звичайно, не бажаю такого, просто прочитала про плани пожити кілька років і згадалося.
Фрикаделька• 29 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Неякісні.
Чому ясен у Вас асоціюється з неякісними меблями?
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляsur_sur
В нас в місцевості так говорять. Я думала так всюди . У нас просто це фірма самих недорогих, візуально ок, але неякісних меблів. В якийсь момент, коли вони прийшли на ринок всі їх почали купувати, а потім виплила якість.
Фрекен бок• 29 января 2024
Ответ дляsur_sur
Это значит раз стены зеленые и ремонт 2000х, ясен формат мебели, я так поняла
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляФрекен бок
Та фірма. Що візуально нічого, не радянські, але неякісні.
У нас в місцевості так говорять. Написала не задумавшись, що десь інакше чи те що ця фраза буде незрозуміла. Бо якось звикла до цього виразу.
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Бо воно так і є. Мала досвід і не тільки я.
Еленка14• 29 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ви хоч знаєте, що ясен це порода дерева?
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляЕленка14
Знаю, і що? Я написала про фірму.
автор Трахтибидох • 29 января 2024
Ответ дляТрохи злякана
В нас вже є виплачене житло, але будинок ще не зданий та добудовується. Не впевнені чи зможемо відкласти на ремонт(бо ситуація не стабільна), тому і розглядаємо продаж квартири, де живемо.
Еленка14• 29 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Знаю, і що? Я написала про фірму.
Якщо знаєте, то зрозуміли б, що люди думають, читаючи ’меблі формату ясен’
А по темі, не витрачайтеся . Навіщо міняти, якщо ви там тимчасово? Ціни бачили?