Поліпривіт всім• 29 января 2024
Свідоцтво про смерть близького родича
Доброго дня. Є тут такі , хто робив повторне свідоцтво про смерть близького родича( батька чи матері)? Попердне свідоцтво втрачено. Чи реально це зробити ?
Я робила цієї зими. Топаєте в найближчий рагс, з собою несете оригінали та копії всіх документів, які підтверджують родство, наприклад - свідоцтво про народження - про одруження - паспорт. На місці заповнюєте з допомогою працівника бланк, отримуєте квитанцію. Десь поруч шукаєте Укрпошту чи Ощадний, оплачуєте, повертаєтесь і додаєте до заяви. Залежно від того, звідки вони витребуватимуть для Вас дублікат, займе це ~ 1-5 робочих днів.
Поліпривіт всім
• 29 января 2024
Ответ дляraven_i
Дуже Вам дякую за інформацію
Брюнетка в Мармеладе• 29 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую
через дию,кстати дешевле намного
Трусиковед• 05 февраля 2024
Ну как обычно бывает, один наследник получает свидетельство о смерти, а второй наследник за дубликатом бежит