Щебетуха• 29 января 2024

Goldi яка якість трикотажу?

Дівчатка, хто купляв їхні речі, цікавить саме трикотаж, як якість? Задоволені?
Леді Душка• 29 января 2024
там треба уважно обирати. Є боді,топ,футболки.Носяться вже пару років))
автор Щебетуха • 29 января 2024
Хочу худі і світшот, склад тканини хороший, але ніколи не купувала дану марку, тому не знаю, чи можна тому напису вірити.
ХвостПистолетом• 29 января 2024
Є гарні, є одноразові, різна за якістю в них тканина
автор Щебетуха • 29 января 2024
Ответ дляХвостПистолетом
На дотик відрізню? Чи як пощастить?
Нетутешня• 29 января 2024
Ой, дуже різна там якість.
Є таке що перекосить і покатишиться ще до першого прання.
Є класні речі…
Все хебешне дуже втрачає колір - ну, з того, що я мала.
В мене не завжди виходить вирізнити на вигляд, тому страдаю б не купувати, хіба дітям щось зовсім дешеве.
СирОжино пирОжино• 29 января 2024
Маємо чоловічі:
Худі на флісі 900 грн коштувало, зверху не покашлатилося, фліс трішки за рік витерся, але нормально виглядає.
Худі та штанці 100% коттон, кілька моделей, в гарному стані всі, трохи поліняли під час прання.
Штані теплі чоловічі, там щось до половини поліестеру в склалі, всі у катяхах, те ще гімно.

Жіночу футболку собі брала, оверсайз з накатом подовжену. Накат від прання все ж на місці, колір трохи виліняв, але жестко прям покрутило на швах її. Таке собі
Дитині пару лонгсливів тоненьких коттонових в районі 100 грн/шт брали, то все нормально з ними як за таку вартість, і накат на місці, і шви.
Тому якщо вже братимете, то обирайте з максимальним вмістом коттону.
Але як на мене, в цілому якість на свою повну вартість не дуже, на розпродажу брати нормально.
Кавуся• 29 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Я тиждень тому купила бомбер і брюки, склад 85% бавовна, 15% синтетики. Чудова якість. Написаному можете вірити.
Кавуся• 29 января 2024
Ответ дляЩебетуха
На дотик відрізню? Чи як пощастить?
Якщо маєте досвід і розбираєтеся у тканинах, то зможете відрізнити.
tarveldy• 29 января 2024
Переважно натуральні тканини, гарної якості , задоволена
Метелик• 30 января 2024
різна за якістю в них тканина